[AKTUALIZACJA] Znamy pierwszych uczestników show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z najciekawszych telewizyjnych, muzycznych show za sprawą dwóch rzeczy. Występujący tam uczestnicy śpiewają przebrani za najróżniejsze postaci muzyczne, a cały dochód przekazywany jest na cele charytatywne.


8 edycja show startuje we wrześniu, a my znamy już trójkę pierwszych uczestników. To Kasia Moś, Kacper Kuszewski Ola Gintrowska.


Kasia Moś dwukrotnie zakwalifikowała się do krajowych eliminacji do Eurowizji, a w 2017 roku reprezentowała nasz kraj w finale konkursu. Początek kariery miał miejsce w Las Vegas, a w Polsce kontynuowała go w programie Must Be The Music, gdzie w finale zajęła 3. miejsce. W październiku 2015 roku wydała debiutancki album, „Inspination”. Od 2014 roku występuje w reklamach Link4, a w listopadzie premierę będzie miał drugi album Kasi.


Kacper Kuszewski jest aktorem, głównie kojarzonym z serialem „M jak Miłość”. Karierę muzyczną rozpoczął w 2014 roku, gdy wystąpił w programie „Jak oni śpiewają”, gdzie zajął 3. miejsce. Rok później wydał debiutancką płytę „Album rodzinny”, z 11 utworami w stylu szlagierów międzywojennych. Od 2016 roku jest wokalistą zespołu Leszcze.


Ola Gintrowska zakwalifikowała się do krajowych eliminacji do Eurowizji. Występowała z własnym utworem „Missing” w show „Must Be The Music”, który pojawił się także na soundtracku filmu „Słaba płeć”. Swoje utwory prezentowała m.in. w Polskim Radiu.


Aktualizacja:

Kolejną uczestniczką 8. edycji programu jest Beata Olga Kowalska, aktorka. Znana jest z serialu „Ranczo”, gdzie zaprezentowała muzyczne zdolności, ale nie brakuje jej również doświadczenia. Pracowała w dwóch muzycznych teatrach, Teatrze Muzycznym w Gdyni i „Roma”. Dwukrotnie została laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej.


Krzysztof Antkowiak zadebiutował jako kilkuletnie dziecko, biorąc udział w Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Występował w programie muzycznym „Dyskoteka Pana Jacka”, gdzie śpiewał znany utwór „Zakazany Owoc”, z którym wystąpił na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wydał dwie płyty, z czego jedna pokryła się złotem. Simplefields to nowy projekt muzyczny, w którym bierze udział. W październiku premierę miał pierwszy singiel zespołu.


Zajrzyj po więcej:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.