Znamy termin Olsztyn Green Festival 2018!

Olsztyński festiwal muzyczny z roku na rok przyciąga co raz więcej chętnych (w roku 2017 na OGF w ciągu 2 dni przewinęło się blisko 30 tysięcy ludzi!). Dzieje się to za sprawą niesamowitej atmosfery nad jeziorem Ukiel, ale także co raz ciekawszego line–upa. 


W dniu wczorajszym poznaliśmy termin 5. już edycji Olsztyn Green Festival. W 2018 roku na warmińskich ziemiach będziemy bawić się w dniach 17–18 sierpnia – a więc w piątek i sobotę, a nie jak do tej pory w sobotę i niedzielę. 

Choć ogłoszenia line–upowe okryte są tajemnicą, to przy okazji podania terminu kolejnego OGF ruszyła przedsprzedaż biletów Early Bird Tickets. Karnety w cenie 69 zł są w ograniczonej ilości, dlatego śpieszcie się! W tym roku festiwal był naprawdę bardzo udanym weekendem, w 2018 także na pewno się wybierzemy!

W poprzednich latach nie brakowało wyśmienitych muzyków, w Olsztynie do tej pory wystąpili m.in. Hey, Reni Jusis, Ania Dąbrowska, Organek czy Voo Voo. Co roku na scenie mniejszej pojawiają się także młodzi wokaliści, często debiutujący, którzy również swoją energią przyciągają tłumy słuchaczy.

 


Zajrzyj po więcej:

Olsztyn Green Festival na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.