#zostańwdomu: Męskie Granie w domu: Bass Astral x Igo

Przed nami tygodnie, które w większości spędzimy w domowym zaciszu. Chcąc umilić wszystkim wytrwanie w samoizolacji, marka Żywiec, jako sponsor trasy Męskie Granie, razem z Onet i Artystami zdecydowała się zorganizować cykl online’owych koncertów, stanowiących chwilę wytchnienia w tym trudnym czasie. Pierwsze wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 20:30. Dla internetowej publiczności na Onet.pl zagra Bass Astral x Igo.

Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy, którą organizuje siepomaga.pl
https://www.siepomaga.pl/koronawirus

Już setki tysięcy osób wsparło walkę z epidemią koronawirusa i przekazało pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Dołącz do oglądania, posłuchaj świetnej muzyki i pomóż w leczeniu innych.


By zachować wszelkie środków ostrożności i spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbędą się w na żywo, z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą grupy ATM realizującą koncerty. Przed drzwi artystów zostanie dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich zainstaluje samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipą (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuści miksowany na żywo materiał.

This slideshow requires JavaScript.


Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Elektroniczny duet z Krakowa trudno sklasyfikować. Na co dzień występujący w rockowym Clock Machine stworzyli na rodzimej scenie projekt nowatorski.
Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce.
Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą. W czerwcu 2016r. za sprawą wytwórni Iglo Records ukazał się debiutancki LP „Discobolus”. Premiera miała miejsce 24 czerwca 2016r.
Premiera kolejnego, drugiego LP „Orell” wydanego we współpracy z wytwórnią Iglo Records miała miejsce 18.12.2017r. Premierowy koncert w warszawskim klubie Proxima pozostanie na długo w pamięci. Dziś duet ma za sobą wyprzedaną trasę koncertową po największych arenach w Polsce.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/BassAstralxIgo/

Instagram: https://www.instagram.com/bassastralxigo/