#zostańwdomu: Męskie Granie w domu – Mela Koteluk

Przed nami tygodnie, które w większości spędzimy w domowym zaciszu. Chcąc umilić wszystkim wytrwanie w samoizolacji, marka Żywiec, jako sponsor trasy Męskie Granie, razem z Onet i Artystami zdecydowała się zorganizować cykl online’owych koncertów, stanowiących chwilę wytchnienia w tym trudnym czasie. Kolejne już wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 20:15. Dla internetowej publiczności na Onet.pl zagra Mela Koteluk.

Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy, którą organizuje siepomaga.pl
https://www.siepomaga.pl/koronawirus

Już setki tysięcy osób wsparło walkę z epidemią koronawirusa i przekazało pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Dołącz do oglądania, posłuchaj świetnej muzyki i pomóż w leczeniu innych.


Mela Koteluk zadebiutowała 8 maja 2012 albumem „Spadochron”. W 2013, wraz z Czesławem Mozilem, artystka nagrała „Pieśń o szczęściu”, utwór promujący film Baczyński w reżyserii Kordiana Piwowarskiego.
Jest inicjatorką akcji wspierającej żywe granie Nie bądź dźwiękoszczelny, a także laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego i plebiscytu Ale Sztuka. 25 kwietnia 2013 została wyróżniona nagrodą Fryderyk w kategoriach Debiut roku i Artysta roku.

17 listopada 2014 wydała drugi album studyjny, zatytułowany „Migracje”. W 2015 z Andrzejem Smolikiem, Tomaszem Organkiem i Krzysztofem Zalewskim podczas festiwalu Męskie Granie wykonała utwór „Armaty”.

9 listopada 2018 premierę miała jej trzecia płyta studyjna, zatytułowana „Migawka”, na którą Mela samodzielnie napisała teksty, a muzykę współtworzyła wraz ze swoim zespołem. Na albumie znalazło się jedenaście utworów, w tym singel „Odprowadź”, zaś za produkcję odpowiadał Marek Dziedzic.

This slideshow requires JavaScript.


By zachować wszelkie środków ostrożności i spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbędą się w na żywo, z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą grupy ATM realizującą koncerty. Przed drzwi artystów zostanie dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich zainstaluje samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipą (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuści miksowany na żywo materiał.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/mela.koteluk/

Instagram: https://www.instagram.com/mela_koteluk_official/