#zostańwdomu: The Dumpling na finał projektu Kwarantanna na na

Przez miesiąc trwania akcji Kwarantanna na na! współorganizowanej przez wytwórnię Kayax oraz Facebook App do swoich mieszkań zaprosili nas artyści, którzy grając koncerty live wspierali Szlachetną Paczkę – dochód zebrany podczas streamów był przeznaczony głównie na pomoc osobom starszym i samotnym. W piątek – 01.05 – na finał projektu zagra The Dumplings.

30.04 jako pierwszy z rzeszą fanów połączył się Krzysztof Zalewski. Jego domowy występ okazał się ogromnym sukcesem. Artysta w czasie rzeczywistym zagrał dla ponad 30 -tysięcznej widowni. Od występu nie minęły jeszcze 24 godziny, a nagranie ma już blisko 600 tysięcy wyświetleń. W samej tylko zbiórce dołączonej do transmisji udało się już uzbierać 14 tysięcy złotych na działania wolontariuszy Szlachetnej Paczki, którzy w tym szczególnym czasie idą potrzebującym z pomocą (czytaj więcej).

“Nie wiedziałem, że można zmieścić tyle osób w moim małym pokoju. Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w tej akcji, bo stęskniłem się już za koncertami i kontaktem z publicznością. Nerwy spore, bo to pierwszy raz, ale już wyczekuję następnych.” – Krzysztof Zalewski.

W projekcie udział wzięli min. Karaś/Rogucki, Swiernalis, Arek Kłusowski, Karolina Czarnecka, Rat Kru, Mery Spolsky, Kayah oraz Brodka.


Ostatni koncert z cyklu Kwarantanna na na! zagra duet The DumplingsJustyna Święs oraz Kuba Karaś. Muzyczne spotkanie tej dwójki jest nie lada gratką dla fanów, gdyż po zakończeniu jesiennej trasy promującej najnowszy album „Raj” muzycy postanowili zawiesić działalność zespołu na rzecz solowych projektów (np. Karaś/Rogucki).

Kwarantanna na na! Koncerty live z domów polskich artystów: THE DUMPLINGS

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/TheDumplings/

Instagram: https://www.instagram.com/thedumplings/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.