Zwycięzca The Voce of Poland i jego najnowszy singiel – ,,Slip Through”

Poznaliśmy już pierwszy oficjalny singiel nowej rockowej grupy z popularnym Joanem Carlosem Cano na wokalu! Do utworu „Slip Through” powstał także teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

Last_Of_The_Real1

Last Of The Real to nowa polska rockowa grupa założona przez lidera formacji Kreuzberg Grzegorza Palkę (Hehua), uznanego perkusistę Ziemowita Rybarkiewicza (m.in. Delight, Kreuzberg) oraz popularnego wokalistę Juana Carlosa Cano (zwycięzca polskiej edycji The Voice of Poland). Rockowe trio wspomagane jest przez znanego producenta muzycznego Jarosława Barana. Już dziś możecie zobaczyć pierwszy singiel wspierany najnowszym klipem z zapowiadanej jeszcze na 2016 rok EP-ki.

Last Of The Real mają ambicję zrobić zamieszanie nie tylko na polskiej scenie rockowej.

Ten zespół ma potencjał, by odnieść międzynarodowy sukces – mówi Juan Carlos. – Jesteśmy perfekcjonistami, mamy jasną wizję i ciężko pracujemy nad tym, by przygotować wielkie Last_Of_The_Reallive show, wnosząc tym samym coś świeżego na polską i międzynarodową scenę rockową – dodaje.

Last Of The Real to przede wszystkim formacja, która ma być spełnieniem muzycznych marzeń i ambicji każdego z członków. Jak podkreśla zespół:

Tworzymy dla siebie. Z tego czerpiemy energię i radość. Sami nie wyznaczamy ram, do kogo ma trafić nasza muzyka. Gdybyśmy zaczęli analizować, kalkulować, nie pozwalałoby nam to w pełni wyrazić siebie. My nie chcemy się nad tym zastanawiać. Chcemy być spełnieni.


Zajrzyj tu:

Last Of The Real: https://www.facebook.com/LastOfTheRealOfficial/?fref=ts


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *