Żywy Gig z Radiową Czwórką w DJBAR Żurawia – Karolina Czarnecka i SoDrumatic!

16 stycznia Żywy Gig stanie się jeszcze bardziej żywy! Czwórkowa inicjatywa, która na celu ma przede wszystkim zacieranie granic pomiędzy muzycznymi stylami zostanie przeniesiona w przestrzeń klubową! Zero podziałów! Zero granic! Tylko muzyka.

Żywy Gig

Jako pierwsi wystąpią: Charyzmatyczna aktorka i wokalistka Karolina Czarnecka oraz utalentowany producent i twórca podkładów dla najlepszych raperów SoDrumatic, którzy w ramach projektu wspólnie stworzyli utwór „Za siedmioma blokami” – obejrzany już 1 200 000 razy. Artyści połączą swoje siły jeszcze raz by wystąpić wspólnie podczas sobotniej imprezy.

Przy takim połączeniu nie wiadomo co może się wydarzyć. Niech zatrzęsie się parkiet!


Karolina Czarnecka

karolina czarneckaKarolinę wciąż wszyscy pamiętają z Hera Koka Hasz, ale to był dopiero początek! Cover piosenki grupy Tiger Lillies, stał się hitem Internetu, uzyskując prawie 12 milionów odsłon. Utwór jest singlem, zapowiadającym debiutancką płytę artystki.

Płyta CÓRKA to historia Tiny. Przyjechała tu do Warszawy z małej mieściny. Przyjechała ze snami, ma pudełka z sekretami i walizkę z mitami. Poza tym niewiele, co niedziela msza w kościele. Przyjechała ze wschodu, z ciemnej strony narodu. Nie ma kasy, nie ma prawka, przeciętna laska. Nic ciekawego, szkic, przymiarka i wprawka, zajawka. Na EPce znajduje się 5 utworów, skomponowanych przez różnych muzyków, ze świetnymi tekstami Michała Walczaka i Błażeja Piotrowskiego.

Artystka podczas swojego koncertu zabiera widza w dziki świat zagubionej Tiny. Towarzyszą jej muzycy: Mateusz Łupiński – puzon, Bartłomiej Łupiński – puzon,syntezator, Kuba Łupiński – trąbka, Michał Siwak – dj, Marcin Wippich – perkusja.


SoDrumaticSoDrumatic

Wojciech Rusinek, znany lepiej jako producent muzyczny SoDrumatic, nieprzerwanie od 1998 roku zajmuje się tworzeniem muzyki. Oscyluje ona głównie wokół gatunków Hip Hop, Rn’B, Soul, Pop, Trap oraz szeroko pojęta Electronica.

Wszechstronność, perfekcyjność i dbałość o brzmienie – to znajdziesz w produkcjach SoDrumatic’a!

 


Żywy Gig

Cykl Radiowej Czwórki, który wystartował w maju 2015 roku. Są to spotkania artystów reprezentujących zupełnie odmienne spojrzenie na muzykę. Żywy Gig ma za zadanie łączyć utalentowanych polskich artystów reprezentujących często diametralnie różne spojrzenia na tworzenie muzyki. Na świecie istnieje wiele dowodów na to, że tego typu konfrontacje muzycznych światów często prowadzą do stworzenia czegoś intrygującego. Tak też stało się tym razem.

Do tej pory nagrane zostały cztery utwory. Występy są rejestrowane w studiu stacji, zapisy video nagrań dostępne są na portalu Youtube.


djbarżurawia

 

Kiedy: 16 stycznia 2016

Gdzie: DJBAR Żurawia 

Wstęp: 15 zł (w tym welcome drink)

Start: 21.00

 


Zajrzyj tu:

Karolina Czarnecka: www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial

SoDrumatic: www.facebook.com/SoDrumatic

LINK DO WYDARZENIA: www.facebook.com/events/559285454220156

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *