Hela w nowym teledysku zamienia się w szalonego naukowca. Zobacz klip do singla „Na swój kształt”

Sukces singli „Jedną nogą” i „Na opał” ewidentnie ośmielił Helę. Artystka dzieli się ze słuchaczami kolejnym utworem, do którego powstał piękny, fabularny teledysk. W klipie do utworu „Na swój kształt” Hela staje się szalonym naukowcem.

Hela to wrażliwa i utalentowana artystka tworząca muzykę z pogranicza indie-folk i folk-popu. Jej nowy utwór nosi tytuł „Na swój kształt”, o którym sama autorka wypowiada się w ten sposób:

Ta piosenka to walka z samym sobą i oczekiwaniami stawianymi przez otoczenie. To impreza o czwartej nad ranem, gdzie wszyscy są super a ty nie. To chęć bycia jakimś i bycia kimś innym. Do niej popłaczesz i potańczysz. Może nawet jednocześnie.

Hela

Warto również oglądać. Na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label, z którą Hela współpracuje od samego początku, został opublikowany bajkowy teledysk z nieszablonową historią. W nowym klipie Hela usilnie próbuje przeprowadzić brawurowy eksperyment naukowy i uparcie dąży do ideału. Autorami tej finezyjnej opowieści są Kuba Januszewski i Michał Żyłowski, którzy odpowiadali za reżyserię, oraz autor zdjęć Łukasz Bulczyński.  

„Na swój kształt” to jeden z tych utworów, które Hela skomponowała po wielu latach spędzonych w szkole muzycznej. Artystka, podobnie jak w swoim debiutanckim singlu, jedną nogą jest w Londynie, gdzie mieszka i studiuje songwriting, a drugą – w Warszawie, skąd pochodzi i gdzie najchętniej tworzy swoją muzykę. Szlify zbiera w prestiżowej brytyjskiej szkole o profilu muzycznym BIMM, którą ukończyli m.in. James Bay i George Ezra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.