Agnieszka Chylińska powraca! Nowa płyta już dostępna. Ogłoszono też kolejną część trasy “Never Ending Sorry”

Agnieszka Chylińska powraca! Nowa płyta już dostępna. Ogłoszono też kolejną część trasy "Never Ending Sorry"

28 października pojawiła się na rynku nowa płyta Agnieszki Chylińskiej. Nowy album Artystki nosi tytuł „NEVER ENDING SORRY” i ukazuje się po czterech latach przerwy.

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała swoich słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze. Wokalistka, której twórczość zawsze cechowały przez nią same ukute słowa „NIGDY TAKA SAMA”. Tym razem postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z pięknym rockowo-bluesowym brzmieniem.

„Jest to dla mnie powrót do starego dobrego grania żywej muzyki. Tak bardzo zależy mi na tym, żeby koncerty najbliższej trasy były dowodem na to, jak bardzo chciałam dać ludziom tę płytę”.

Nowy krążek „NEVER ENDING SORRY” składa się z 13 piosenek, a promują go dwa single „JEST NAS WIĘCEJ” (premiera telewizyjna odbyła się w sierpniu na festiwalu w Sopocie TOP OF THE TOP) i „KIEDYŚ DO CIEBIE WRÓCĘ” – piosenka przede wszystkim o miłości i szacunku do samych siebie. Mamy prawo kochać i po ludzku się zawieść. Mamy prawo marzyć i ufać, choć nie zawsze dobrze na tym wychodzimy.

„NES” to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledyskach do pierwszych singli obok Artystki, główną rolę grają wybitni aktorzy Adam Woronowicz (JEST NAS WIĘCEJ) i Piotr Głowacki (KIEDYŚ DO CIEBIE WRÓCĘ). Cały projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych.

„Moim marzeniem od paru ładnych lat jest film. Pomyślałam sobie o tym, żeby w miarę płynnie przejść z muzyką właśnie w ten filmowy świat”.

Wraz z premierą płyty Artystka z zespołem ruszy w trasę koncertową, na którą zaprasza słowami: „Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać, śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE… Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama…”

Trasa koncertowa „NEVER ENDING SORRY” szybko okazała się wielkim sukcesem i została wyprzedana jeszcze przed premierą płyty.

06.11 ŁÓDŹ KLUB WYTWÓRNIA

13.11 WROCŁAW NARODOWE FORUM MUZYKI

17.11 POZNAŃ SALA ZIEMII

24.11 ZABRZE DOM MUZYKI I TAŃCA

02.12 KRAKÓW ICE KRAKÓW

04.12 SZCZECIN FILHARMONIA SZCZECIN

Z tej okazji właśnie dziś startuje drugi etap trasy koncertowej „NEVER ENDING SORRY”. Sprzedaż biletów o 14:00 na eBilet.pl

26.03 CZĘSTOCHOWA FILHARMONIA CZĘSTOCHOWA

01.04 LUBLIN CSK

22.04 TORUŃ CKK JORDANKI

23.04 BYDGOSZCZ FILHARMONIA BYDGOSZCZ

07.05 KATOWICE MIASTO OGRODÓW

14.05 ŁÓDŹ KLUB WYTWÓRNIA

20.05 BIELSKO-BIAŁA CAVATINA HALL

26.05 WARSZAWA KLUB PROGRESJA

TBC TRÓJMIASTO – DATA WKRÓTCE

WYDAWCA/MANAGEMENT/PUBLISHER: TOP MANAGEMENT
AGENCJA ARTYSTYCZNA Joanna Ziędalska-Komosińska
joanna@topmanagement.pl
tel. +48 603 507 706
DYSTRYBUTOR: SONY MUSIC ENTERTAINMENT POLAND SP. Z O.O

Podziel się swoją opinią ;)