Ania Leon i Igor Herbut w emocjonującym “Outro”

Znany już słuchaczom emocjonalny utwór “Outro”, który znalazł się albumie “Łezki” Ani Leon, ukazał się dzisiaj w nowej wersji – z gościnnym udziałem Igora Herbuta. Nie bez przyczyny singiel o tym tytule jest klamrą, zamykającą okres debiutanckiego krążka. Artystka szykuje się teraz do trasy koncertowej, w którą już w marcu rusza z zespołem BOKKA, a w czerwcu możemy spodziewać się od niej muzycznych nowości.

Ania Leon to wokalistka, która przeciera w Polsce dark pop’owe szlaki – jej mroczne, elektroniczne brzmienia oraz intrygujące, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. W czerwcu 2022 roku ukazał się pierwszy album artystki pt. “Łezki”, promowany przez utrzymane są w dusznym, elektronicznym klimacie dark pop świetnie przyjęte single “Łezki”, “Tańcz”, “Chemistry” oraz “Przypadki”. Od momentu swojego debiutu, Ania zdążyła zachwycić publiczność Open’er Festival, Salt Wave, Soundedit, Męskiego Grania czy Letnich Brzmień, a także czytelników Vogue Polska czy K MAG.

Zamykając pierwszy, pełen emocji rok debiutu po wydaniu albumu “Łezki”, Ania Leon wydała dziś nową wersję poruszającego utworu “Outro”, do którego zaprosiła Igora Herbuta – lidera grupy LemON, kompozytora, wokalistę, autora tekstów.

Outro to opowieść o walce z tęsknotą. O rozstaniu, które miało przynieść ulgę, które miało sprawić, że będzie nam lepiej, a wywołało pustkę, przez którą nie potrafimy się pozbierać. Igora talent jest wyjątkowy. Wiedziałam, że jego wrażliwość, mocny i emocjonalny wokal wpisze się idealnie w tą scenerię, pokazując jak ludzie w różny sposób przeżywają. 

Jestem przeszczęśliwa, że się to nam udało.

Dzięki Igor!

Ania Leon

Już na początku marca rusza trasa koncertowa Apocalypse Afterparty Tour, w ramach której Ania Leon oraz zespół BOKKA odwiedzą Bydgoszcz, Siemianowice Śląskie, Gdańsk, Białystok oraz Kraków. Bilety są już w sprzedaży.

Bilety:
tix.to/ApocalypseAfterparty

Podziel się swoją opinią ;)