Arek Kłusowski prezentuje „Idealnego Syna” – drugi singiel z nadchodzącego albumu „Lumpeks”

Dzisiaj do sieci trafił „Idealny syn” – drugi, po świetnie przyjętej „Antarktydzie”, singiel zapowiadający nowy album Arka Kłusowskiego. Utworowi towarzyszy wyrazisty teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego. Rozpoczęła się także przedsprzedaż albumu „Lumpeks”, którego premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.

Arek Kłusowski to posiadacz jednego z najoryginalniejszych głosów w kraju. Część słuchaczy nazywa go młodym Arturem Rojkiem, a inni – męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow. Jest nie tylko wokalistą, ale również kompozytorem, tekściarzem i osobowością sceniczną. Nie każdy wie, że przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych wykonawców z pierwszych miejsc list przebojów. Na swoim koncie ma już debiutancką płytę „Po tamtej Stronie”, którą wydał na wiosnę 2019 roku. Dokładnie 2 lata później, również na wiosnę, ukaże się drugi album Arka Kłusowskiego – „Lumpeks”. Niewątpliwie stanowi on nowy, wyjątkowy rozdział w karierze artysty.

Tuż po świetnie przyjętej przez słuchaczy „Antarktydzie”, drugim utworem zapowiadającym nowy krążek Arka jest właśnie „Idealny syn”. Opowiada o przemianach i buncie młodego człowieka w okresie wkraczania w świat dorosłości, wyłamywaniu się spod presji otoczenia oraz o tym, że nie trzeba niczego i nikomu udowadniać. 

Idealny syn to utwór o wygórowanych ambicjach nałożonych przez nasze rodziny na nas. Często los bywa przewrotny i ciężko jest sprostać wymaganiom. Pomysł reżysera – Miłosza Sakowskiego pokazuje, że mimo skrajnie różnych przeciwieństw osobowości wszyscy mierzymy się z tymi samymi problemami.

Arek Kłusowski

Za tekst do „Idealnego syna” odpowiedzialny jest Arek Kłusowski, natomiast muzyka powstała we współpracy Arka z Maciejem Sawochem. Utwór obrazuje teledysk, którego autorem jest Miłosz Sakowski – reżyser m.in. klipu do utworu „Wszystko będzie dobrze” Krzysztofa Zalewskiego. 

Podziel się swoją opinią ;)