Artur Rojek powraca do NOSPR-u

Już 11 grudnia 2023, po niemal czteroletniej przerwie, Artur Rojek powraca do katowickiego NOSPR-u, gdzie pojawi się ze specjalnie na tę okazję przygotowanym koncertem, na którym nie zabraknie wyjątkowych gości. Sprzedaż biletów na eBilet.pl ruszy 12 października o godz. 12.00.

Artur Rojek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzycznej, którą kształtuje od ponad dwóch dekad. Przez lata wiele jego utworów zyskało status kultowych i chyba nie ma w Polsce osoby, która nie potrafiłaby zanucić przynajmniej jednego z nich – niezależnie od tego, czy był to utwór nagrany solo czy jeszcze pod szyldem zespołu Myslovitz.

W marcu 2020 roku ukazała się druga solowa płyta Artura Rojka – „Kundel”, z którą artysta właśnie kończy swoją koncertową przygodę. Po trasie, którą otwierał koncert w NOSPR, obejmującej swoim zasięgiem kilkadziesiąt miast, przyszedł czas na wielki finał. Ostatni koncert Artura Rojka w tym roku, jednocześnie zamykający trasę spod szyldu „Kundel” odbędzie się w wyjątkowych przestrzeniach katowickiego NOSPRu.

Rojek wraca do Katowic ze specjalnie na tę okazję przygotowanym koncertem. 11 grudnia na scenie dołączą do niego wyjątkowi goście, których nazwiska wciąż owiane są tajemnicą. Biorąc jednak pod uwagę fakt, z jakimi artystami do tej pory współpracował, można się spodziewać niezapomnianych muzycznych spotkań. Sprzedaż biletów na wydarzenie ruszy 12 października o godz. 12.00 na eBilet.pl.

Mecenasem wydarzenia jest marka Perlage.

Podziel się swoją opinią ;)