Asia Nawojska & Jacek Sienkiewicz „Zbolałe serce” // Zimowe piosenki

Asia Nawojska prezentuje tegoroczny „singiel zimowy” zatytułowany „Zbolałe serce” z gościnnym udziałem Jacka Sienkiewicza (Kwiat Jabłoni).

„Zbolałe serce” to piosenka Asi Nawojskiej z gościnnym udziałem Jacka Sienkiewicza (Kwiat Jabłoni), o przełamywaniu własnego strachu, to pytanie do samych siebie czy mamy tyle odwagi by zacząć wszystko od nowa, i czy mimo przeciwności losu i bolących przeszłości zdołamy dać sobie zielone światło na ciepło, dobro i spokój.

Zimowe piosenki od Asi Nawojskiej to nic innego jak trochę ciepła w chłodne dni i długie wieczory, trochę mówienia do siebie do ucha i przytulenia się na tę zimę w piosenkach Asi Nawojskiej.
Projekt specjalny –  kontynuacja cyklu w ramach, którego artystka publikuje „zimowe single”.


Asia Nawojska tworzy, pisze, gra i śpiewa, pianistka, wokalistka, aranżer. Laureatka Ogólnopolskich Festiwali zarówno jako autorka, jak i interpretatorka. Pomysłodawczyni i reżyserka koncertu „Lema Pamięci” organizowanego w ramach Roku Lema. Szukająca, i z radością błądząca, gdzieś pomiędzy muzyką klasyczną, alternatywą a indie popem i folkiem, samozwańczo nazywająca swoją muzykę częścią eclectic soundu. W 2018 roku wystartowała z debiutancką, samodzielnie wydaną EP „Kwiaty do domu” i nagrywając na niej autorski materiał zamknęła w różnorodnych utworach swój głos, fortepian oraz instrumenty smyczkowe i perkusjonalia. W swoich piosenkach snuje opowieści o ludziach, zdarzeniach i nieuchwytnych. 

Instagram: https://www.instagram.com/asianawojska/
Facebook: https://www.facebook.com/asianawojska

Podziel się swoją opinią ;)