Aura. zaprezentowała na żywo album “Szczeliny” w warszawskim “Bardzo Bardzo”

Aura. zaprezentowała na żywo album "Szczeliny" w warszawskim "Bardzo Bardzo"

7 listopada 2022 r. (poniedziałek) goście warszawskiego klubu Bardzo Bardzo mieli okazję posłuchać debiutanckiego albumu AURY. pt. “Szczeliny”.

W poniedziałkowy wieczór goście klubu Bardzo Bardzo zanurzyli się w dźwiękach debiutanckiego albumu “Szczeliny” należącego do młodej i dobrze zapowiadającej się wokalistki Aury.

AURA. (Paula Powroźnik ) zabrała przybyłych w niezwykle osobistą, muzyczną podróż ukazując, co kryje się w jej myślach i w sercu. Było zmysłowo, romantycznie, a i czasami śmiesznie, kiedy młoda wokalistka zabawiała publiczność żartami i anegdotami z okresu powstawania “Szczelin”. Płyta ukazała się zaledwie 24 października tego roku, a Muzykoholicy należą do grona patronów medialnych tego albumu.

Gośćmi specjalnym tego wieczoru byli:  Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Macioszczyk, którzy, jak podkreślała sama wokalistka, mieli niemały wpływ na to wydawnictwo. Wspólnie z Aurą. zaproszeni artyści zaśpiewali wspólnie kilka piosenek. Z Moniką Paula wykonała “Zielone Żoli” grupy Linia Nocna, której Mimi jest współzałożycielką, z Mikołajem natomiast wokalistka zinterpretowała hit “Miłość Miłość” z repertuaru Krzysztofa Zalewskiego. Wcześniej jednak para zaprezentowała wspólny singiel pochodzący z płyty “Szczeliny” pt. “Jeśli to sen”.

Podczas koncertu na scenie klubu Bardzo Bardzo wokalistce towarzyszyli: Marcin Staś (gitary), Kacper Majewski (perkusja), Dominik Lechowicz (gitara basowa, synth bass), Jan Przepiórkowski (instrumenty klawiszowe) i niesamowita Patrycja Zarychta (chóry).

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Dziękujemy Agencji IMAGE Team za zaproszenie.

Podziel się swoją opinią ;)