„Boję się o Ciebie” – Kaśka Sochacka i Vito Bambino łączą siły w poruszającym utworze

Kaśka Sochacka prezentuje drugi singiel z nadchodzącej debiutanckiej płyty. Album „Ciche dni” ukaże się już w piątek (26.03). W utworze „Boję się o Ciebie” Kaśce również towarzyszy męski wokal należący do wokalisty grupy Bitamina – Vito Bambino.

Piosence towarzyszy teledysk, wielopoziomowa opowieść o zaufaniu, odwadze, trosce i determinacji, której bohaterami są akrobaci powietrzni. Zdjęcia zrealizowano w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku, która jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych na świecie uczy specjalizacji „Latające Trapezy” – jednej z najtrudniejszych i najbardziej widowiskowych sztuk cyrkowych.

„Miałam problem z napisaniem drugiej zwrotki do „Boję się o ciebie”. Pewnego dnia przeglądałam relacje na instagramie i trafiłam na profil Mateusza. Zobaczyłam filmik, na którym bawił się ze swoim małym synkiem i pomyślałam, że może mógłby pomóc mi w tekście, bo jego perspektywa na to „boje się o ciebie” może być inna i sporo wnieść. Napisałam do niego z prośbą o pomoc. Mateusz zareagował bardzo pozytywnie, szybko znalazł pomysł na drugą zwrotkę i zażartował, że chętnie by się do tego numeru dograł. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, przekazałam go reszcie i tak już zostało. Vito Bambino dołączył do tego numeru.”

Kaśka Sochacka

Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukaże się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką, która wszystkie utworu komponuje sama, odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”). Album w wersji podstawowej oraz specjalnej dostępny jest w preorderze w Sklepie Internetowym Jazzboy (www.sklepjazzboy.pl) oraz Empik.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.