Bovska z nowym singlem “Barometr”

21.06 miał premierę najnowszy utwór Bovskiej zatytułowany “Barometr”. To pierwszy singiel nagrany z innym producentem niż Jan Smoczyński, z którym artystka dotychczas stworzyła 4 albumy. Za produkcję nowej piosenki odpowiada Duit, a zatem „Barometr” otwiera zupełnie nowe drzwi na muzycznej drodze Bovskiej. 

Teledysk nie ilustruje tekstu 1:1. Rozszerza znaczenie tekstu utworu, o więcej niż wakacyjny romans. To artystyczna wizja Bovskiej, która po raz pierwszy pełni rolę reżysera obrazu. 

Bohaterem teledysku, obok Bovskiej, jest aktor Michał Meyer. Nad ruchową materią teledysku artystka współpracowała z choreografką Agnieszką Konopką.

Bovska oddaje słuchaczom „Barometr” w pierwszy dzień lata z nadzieją, że lekki charakter utworu rozbudzi w nich wakacyjne wibracje. 

Nie bez powodu „Barometr” ukazuje się w pierwszy dzień lata. Spotykając się z Duitem wczesną wiosną nie mieliśmy pojęcia, że wyjdzie nam z tego tak bardzo nasączona latem piosenka, która ma jednak w sobie nutę melancholii – tą, którą ma w sobie wspomnienie wakacyjnej miłości… kto z nas jej nie doświadczył albo choć trochę za nią nie tęskni?”

Bovska

Podziel się swoją opinią ;)