Bruklin rozpoczyna w Łodzi trasę koncertową

Bruklin rozpoczyna w Łodzi trasę koncertową.

Łódzka formacja Bruklin już niedługo będzie świętować premierę swojego pierwszego albumu. Z tej okazji grupa postanowiła przypomnieć swoim fanom o sobie, rozpoczynając trasę koncertową.

30 października klub Scenografia zorganizował łodzianom prawdziwie rockowe doznania. Na klubowej scenie wystąpili Oddwill i Crimson Lips. Gwiazdą wieczoru była łódzka grupa Bruklin – zdobywcy Złotej Kosy za zajęcie I miejsca w Antyfeście Antyradia 2019 oraz laureaci I miejsca w Przeglądzie Kapel Rockowych, organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

W skład zespołu wchodzą: Bartłomiej Makrocki (wokal), Rafał Napieralski (gitara), Dawid Rudzki (gitara), Jarosław Maciaszek (bas), Tomasz Adamczyk (perkusja).

Grupa sporą część setlisty poświęciła na zaprezentowanie materiału z nadchodzącego albumu. Nie mogło zabraknąć „Femme fatale” i „Kota”. Pojawiły się także utwory z EPki zespołu #nieznam.

Jeśli chcecie poczuć klimat prawdziwego rocka, zapraszamy na kolejne koncerty zespołu. Grupa pojawi się m.in. w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.