CHONABIBE wraca do Was z nowym materiałem

Fani lubelskiego zespołu Chonabibe musieli czekać aż cztery lata na kolejne długogrające wydawnictwo swoich ulubieńców. Oczekiwanie to zostało w pełni nagrodzone w ostatnich dniach, bowiem w końcu ukazało się ich trzeci album.


Krążek zatytułowany po prostu… „Cho na bibe”. Ci, którym wyżej wspomniana nazwa może wydawać się egzotyczna lub po prostu nieznana warto nadmienić, że formacja w swojej twórczości łączy soul, pop, funk, reggae oraz nieograniczone pokłady luzu. I to właśnie ten luz oraz swobodę zespół chce przemycić na swoim najnowszym – najbardziej dynamicznym i roztańczonym – krążku.Album był zapowiadany singlami „Zatańczę” oraz „Kolekcjoner”, które przybliżyły brzmienie samego wydawnictwa. Jak to wygląda w całości? Możecie również się o tym przekonać słuchając wydawnictwa na swojej ulubionej platformie streamingowej…

Aktualnie Chonabibę tworzą: Hubert Pyrgies „Jahdeck” – wokal, beatbox, teksty, Mateusz Jaroszewski „Fat Matthew” – wokal, beatbox, Witold Walencik „V-tech” – perkusja, Bartłomiej Grzechnik „Czekol” – klawisze, instrumenty perkusyjne, Michał Dyrka „Positivo” – programming, klawisze, Stanisław Leszczyński – gitara basowa, skrzypce, chórki.


Zobacz więcej

Strona oficjalna

Facebook

YouTube

Instagram