CHONABIBE wraca do Was z nowym materiałem

Fani lubelskiego zespołu Chonabibe musieli czekać aż cztery lata na kolejne długogrające wydawnictwo swoich ulubieńców. Oczekiwanie to zostało w pełni nagrodzone w ostatnich dniach, bowiem w końcu ukazało się ich trzeci album.

reklama

Krążek zatytułowany po prostu… „Cho na bibe”. Ci, którym wyżej wspomniana nazwa może wydawać się egzotyczna lub po prostu nieznana warto nadmienić, że formacja w swojej twórczości łączy soul, pop, funk, reggae oraz nieograniczone pokłady luzu. I to właśnie ten luz oraz swobodę zespół chce przemycić na swoim najnowszym – najbardziej dynamicznym i roztańczonym – krążku.Album był zapowiadany singlami „Zatańczę” oraz „Kolekcjoner”, które przybliżyły brzmienie samego wydawnictwa. Jak to wygląda w całości? Możecie również się o tym przekonać słuchając wydawnictwa na swojej ulubionej platformie streamingowej…

Aktualnie Chonabibę tworzą: Hubert Pyrgies „Jahdeck” – wokal, beatbox, teksty, Mateusz Jaroszewski „Fat Matthew” – wokal, beatbox, Witold Walencik „V-tech” – perkusja, Bartłomiej Grzechnik „Czekol” – klawisze, instrumenty perkusyjne, Michał Dyrka „Positivo” – programming, klawisze, Stanisław Leszczyński – gitara basowa, skrzypce, chórki.


Zobacz więcej

Strona oficjalna

Facebook

YouTube

Instagram