CLEO singlem „Mniej znaczy więcej” zapowiada album „VinyLOVA”

CLEO singlem „Mniej znaczy więcej" zapowiada album „VinyLOVA"

Długo oczekiwany nowy album Cleo ukaże się 20 maja 2022.

„Mniej znaczy więcej” to pełna zabawnych porównań historia życia współczesnego człowieka, zaplątanego w nieskończony natłok pracy i obowiązków. Czy mniej może oznaczać więcej? SlowLife kontra rzeczywistość, którą jest szybkie tempo dużych miast.

„Mniej znaczy więcej” to kolejny singiel z płyty „VinyLOVA”, utrzymanej w konwencji oldschoolowej klasyki lat 60. i 70. – melodyjnej i przebojowej.

Dla każdego z nich okaże się nim coś zupełnie innego. Dla małego Oskara to ukryty przez rodziców tajemniczy prezent, a dla sławnego Bruna odkrycie, że miłość jest bliżej niż myśli. W rolach głównych Piotr Głowacki, Karolina Gruszka i Iwo Rajski. Premiera filmu 27 maja!

Singiel Cleo „Mniej znaczy więcej” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/CleoMniejZnaczyWiecej

Najnowszy klip Cleo promuje komedię przygodową „Detektyw Bruno”. Energetyczny, zabawny, pełen znakomitego aktorstwa klip porywa i wprawia w dobry humor, podobnie jak cały film. „Detektyw Bruno” to przygodowa i romantyczna komedia familijna o chłopcu, który wkręca swojego ulubionego filmowego gwiazdora we wspólne poszukiwanie skarbu.


Znacie to uczucie, że biegacie na pełnych obrotach, a i tak z niczym się nie wyrabiacie? To piosenka właśnie o takiej sytuacji. Nieważne, jak dużo rzeczy jesteś w stanie zrobić, i tak nie da się uporać ze wszystkim. Czasem warto zrobić krok w tył i przyjrzeć się całej sytuacji, bo biegając jak chomik w kołowrotku nie mamy właściwej perspektywy spojrzenia na życie.

Podziel się swoją opinią ;)