Co jest w „Liście” Magdy Drejki?

Magda Drejka, 18-latka pochodząca z Tczewa, szturmem podbiła serca odbiorców na Tik Toku, gdzie obserwuje ją już ponad 200 tysięcy osób, a liczba polubień jej postów przekroczyła już 7 milionów!

Jej naturalność, wrażliwość i bliski kontakt z fanami, których zyskała na długo, przed premierą pierwszego singla sprawiają, że wiele osób może i chce się z nią utożsamiać.

Łatwość, z jaką Magda przelewa emocje na papier, sprawiła, że Jej debiutancki, autorski singiel „List” powstał w… kilka minut! W pustym pokoju, przy pianinie, które odbiorcy doskonale znają z jej tik toków.

Napisałam “List”, próbując opisać ogrom emocji, który czułam po zakończeniu relacji z ważną dla mnie osobą. Gdy usiadłam do pianina, powstał właśnie ten utwór i mam nadzieję, że znajdą się osoby, które słuchając go, poczują wsparcie, będąc w podobnej sytuacji

Singiel powstał we współpracy z Sedguyem i Rosalie. Delikatny, ale niezwykle emocjonalny głos Magdy wybrzmiewa w nim na tle gitar oraz syntezatorów, które wprowadziły klimat lekkości.

Warto wspomnieć, że premierę debiutanckiego singla Magdy poprzedził niespodziewany… debiut radiowy! Dziennikarze radia RMF z programu “Poplista XD” wyłowili z sieci nagranie Magdy z interpretacją “Pocałunków” z repertuaru sanah i natychmiast, chwaląc przy tym jej talent, zaprezentowali na antenie. Magda swój debiut radiowy… przespała! Obudziły ją liczne wiadomości przyjaciół i followersów, który zasypali ją gratulacjami.

Singlowi towarzyszy nastrojowy teledysk w reżyserii Dawida Ziemby (Mind Productions), nagrany w drewnianej, przedwojennej willi. Kamera z perspektywy niewidocznego obserwatora śledzi historię zakończonej relacji. I choć „List” jest opowieścią o tym, co wygasa, to sam singiel jest początkiem naprawdę pięknego debiutu.

Podziel się swoją opinią ;)