Co Monika Lewczuk dzieli „Na pół”? Posłuchaj najnowszego singla

Wokalistka znana z przebojów „Ty i ja” i „Libre” powraca po kilku latach z nową piosenką. Czegoś takiego na polskim rynku muzycznym jeszcze nie było! 

Gwiazda Moniki Lewczuk rozbłysła w 2016 roku za sprawą singli „Zabiorę cię stąd”, „Ty i ja” i „Biegnę”. Każdy z nich dotarł do top 30 listy Airplay, czyli zestawienia utworów najczęściej granych w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Ukoronowaniem tych sukcesów było „Libre”, wspólne nagranie z gwiazdą światowego formatu, słynnym Alvaro Solerem.

Po kilku latach przerwy Monika wraca na scenę w wielkim stylu. Przez ten czas artystka zmieniła management i producenta, a nowy etap jej kariery rozpoczyna przebojowy singiel „Na pół”.

Utwór „Na pół” powstawał w Londynie i w Szwecji, pod okiem producentów odpowiedzialnych za wiele przebojów z festiwalu piosenki Eurowizji. Piosenka Moniki to nowa jakość na polskim rynku muzycznym. Łączy w sobie bałkańskie brzmienie instrumentów dętych, karaibski bujający klimat i typowy dla skandynawskiego popu feeling. W tej melodyjnej kompozycji znajdziemy nawiązania do muzyki tak różnych artystów, jak sanah, Shakira i Goran Bregović – prawdziwa mieszanka wybuchowa! Pikanterii dodaje jej tekst, którego autorem jest jeden z najbardziej rozchwytywanych obecnie polskich tekściarzy, Patryk Kumór.

Utworu „Na pół” można już posłuchać w serwisach cyfrowych: http://soundline.biz/MonikaLewczukNaPol

Zachęcamy do emisji utworu w stacjach radiowych! Link do pobrania singla w formacie mp3: https://we.tl/t-V41vVPTIE5

Podziel się swoją opinią ;)