Coraz lepszy line up Olsztyn Green Festival!

Już początkowe ogłoszenia koncertowe tegorocznej edycji olsztyńskiego festiwalu miło zaskoczyły fanów. Po krótkim milczeniu, organizatorzy wracają z kolejnymi, wielkimi nazwiskami! 

Green Festival skupia się wyłącznie na polskich muzykach: zaprasza do siebie nie tylko znanych wokalistów, ale także daje szansę młodym, którzy ledwo co wyruszyli w muzyczną przygodę. I ta zasada potwierdziła się już przy pierwszych ogłoszeniach: zaprezentuje się nie tylko znana bardzo dobrze wszystkim Coma, ale również debiutująca na początku tego roku Pola Rise.

 

Nad jeziorem Ukiel zaśpiewa także jedna z najpopularniejszych, młodych wokalistek Natalia Nykiel – będzie to idealna okazja, by promować wydany pod koniec ubiegłego roku krążek Discordia. Podobne zadanie czeka również Anię Rusowicz, dla której OGF będzie jedną z pierwszych okazji, by zaprezentować nowy projekt, jakim jest Nixes. 

 

Nie zabraknie także przedstawiciela hip hopu, Grubsona. Ostatni, lekko dancehallowy album to ogniste podsumowanie jego całej twórczości i życia. Do tego zacnego grona, dzisiaj dołączyła dwójka muzyków młodego pokolenia – Brodka, która na koncie ma cztery albumy i mnóstwo muzycznych eksperymentów. To nie jest ta sama Monika co kiedyś: teraz to pewna siebie, doświadczona i charakterna wokalistka – dokładnie tak jak ostatni krążek Clashes. 

Obok nazwiska Brodki, pojawił się Ralph Kaminski i jego My Best Band In The World. Debiutant (jego pierwszy krążek został wydany pod koniec 2016 roku) nie wyróżnia się jedynie charakterystyczną barwą głosu, ale także swoją twórczością, w której nie brakuje chociażby elementów muzyki filmowej. Dzięki temu jego koncerty określane są jako spektakl i widowisko. 

Już teraz line up jest imponujący, a to jeszcze nie koniec ogłoszeń!


Zajrzyj po więcej:

Olsztyn Green Festival na Facebooku

Strona WWW

Podziel się swoją opinią ;)