DAGADANA przedstawia “Inaczej” w wersji live

Dziś odbyła się premiera wideo sesji z nowym utworem DAGADANA. W ramach projektu Garage Show zespół zagrał utwór pt. „Inaczej”.

Garage Show to projekt, którego misją jest promocja muzyki poprzez live sesje o bardzo wysokiej jakości artystycznej i produkcyjnej.

Perspektywa zmiany naszego życia o 180 stopni może mieć swój pozytywny wymiar. Dzięki temu jesteśmy w stanie spojrzeć na życie „Inaczej”, oraz docenić to co mamy – mówią muzycy.

“Inaczej” to trzeci singiel z płyty “Tobie”. Jedyny utwór, który odbiega od tradycji pieśni życzeniowych, które zawarte są na krążku…

Piosenka z naszym autorskim tekstem mówi o trudnym dla nas wszystkich czasie. Muzyka powstała jeszcze przed czasem pandemii. Tekst napisaliśmy z perspektywy rozłąki i nowych wyzwań, które zostały przed nami postawione.

„Tobie” to piąty studyjny album polsko-ukraińskiej grupy DAGADANA. Powstał z potrzeby przebudzenia życzliwości i dzielenia się Dobrem ze Wszystkimi ponad wszelkimi podziałami nie tylko od święta. To album, na którym słychać bogactwo stylistyczne, wynikające z wędrówek po różnych krajach oraz otwartości na łączenia muzycznych światów z szacunkiem dla swoich korzeni. Ludowe melodie, transowość i wielogłos korespondują z jazzowym groovem, improwizacjami, taneczną elektroniką.

Albumu “Tobie” można posłuchać na wszystkich platformach streamingowych: https://ffm.to/DagadanaTobie

Album na płycie CD można zamówić na KulturalnySklep.pl.

Podziel się swoją opinią ;)