Daria Zawiałow z reedycją „Helsinek”, pierwszym winylem i nowym singlem

Jej drugi album zatytułowany „Helsinki” swoją premierę miał wiosną 2019 roku. Od tego czasu płyta pokryła się platyną, a Daria wspólnie z zespołem zjeździła Polskę wzdłuż i wszerz żeby zaprezentować fanom materiał w formie live. Teraz kiedy nakład już prawie się wyczerpał przyszła pora na wznowienie „Helsinek”. Nie jest to jednak ta sama płyta! Premiera – 02.10.

Na „Helsinki Special Edition” znalazło się kilka perełek, których nie znajdziecie na innych fizycznych wydawnictwach! Płyta została wzbogacona o dwa nigdy wcześniej nie wydane tracki czyli „Nie mamy czasu” i „Mania”. Na specjalnej edycji znalazły się zupełnie nowe wersje „Saloników” (tym razem wyprodukowane wspólnie z Bogdanem Kondrackim), oraz „Szarówki”, w której usłyszycie dodatkowo głos Janusza Panasewicza.

Jeśli jesteście ciekawi jak brzmi pełnowymiarowa wersja hot16challenge w wykonaniu Darii Zawiałow sprawdźcie „Daj no”. Nie zabrakło też utworu „Czy Ty słyszysz mnie?” a dla fanów wykonów koncertowych na deser trzy nagrania live. Poza nową okładką w środku znalazła się zupełnie nowa oprawa graficzna oraz piękny niebieski krążek!

Kochani. Zanim światło dzienne ujrzy nasz 3 album, nad którym intensywnie pracujemy (mogę zdradzić, że premiera albumu nastąpi w przyszłym roku), mamy dla Was coś co osłodzi Wam oczekiwanie! 2 października premierujemy specjalne wydanie „Helsinek”. Dodatkowo tego dnia ukaże się również Helsinkowy winyl! Który jest RÓŻOWY HEHE. Zarówno CD jak i LP możecie zamawiać już teraz w pre-orderze. Poniżej zostawiam Wam „Nie mamy czasu” – nasz utwór wraz z moim skromnym zdaniem pięknym teledyskiem, kompletnie odzwierciedlającym temat piosenki.” – Daria Zawiałow

1. Nie mamy czasu    
2  Mania    
3. Czy Ty słyszysz mnie? feat. schafter & Ralph Kamiński
4. Daj no    
5. Plynne Szczęście    
6. Helsinki  
7. Punk Fu!    
8. Gdybym miała serce    
9. Szarówka vol. 2 feat. Janusz Panasewicz
10. Winter Is Coming    
11. Hej Hej!    
12. Saloniki vol. 2    
13. Nie dobiję się do Ciebie    
14. Majami synek    
15. Iskrzę się    
16. Helsinki (live)    
17. Gdybym miała serce (live)    

18. Nie dobiję się do Ciebie (live)  

ZAMÓW „HELSINKI SPECIAL EDITION” JUŻ TERAZ!

Długo wyczekiwany przez fanów Darii Zawiałow dzień w końcu naszedł! Dzień, w którym muzyka artystki dostępna jest również na winylu! Nie myślcie jednak, że to zwykły czarny longplay. Pod wspaniałymi niebieskościami „Helsinek” ukryta jest piękna różowa płyta.

Side A
1. Płynne Szczęście
2. Helsinki
3. Punk Fu!
4. Gdybym miała serce
5. Szarówka 

Side B
1. Winter Is Coming
2. Hej Hej!
3. Saloniki
4. Nie dobiję się do Ciebie
5. Majami Synek
6. Iskrzę się

ZAMÓW WINYL „HELSINKI” JUŻ TERAZ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.