Dawid Podsiadło nominowany do #Hot16Challenge2 przez duet Taconafide

W poniedziałek wieczorem na kanale Taco Hemigwaya ukazało się #Hot16Challenge2 zespołu Taconafide, który  Taco tworzy razem z Quebonafide. Czy zwiastuje to coś więcej? Raczej nie, ale na pewno wspólne #Hot16Challenge to fanów duetu świetna niespodzianka. Przypomnijmy, że duet nominował sam Taco nagrywając swoją solową szesnastkę.


 

#Hot16Challenge obejmuje coraz szersze grono osób. Każdego dnia dochodzi nam kilkanaście zwrotek, które  trzymają naprawdę wysoki poziom. Już w weekend wspominaliśmy też, że zabawa wyszła po za krąg Hip-Hopowy i bardzo dobrze, bo dzięki temu akcja dociera do szerszego grona odbiorców co powoduje, że akcja zbierania pieniędzy na rzecz walki z COVID-19 również, co pozwoli  zebrać jeszcze większą kwotę na pomoc.


Ze swoimi nominacjami po za środowisko Hip-Hopowe wyszedł również Taco Hemigway, który do challengu nominował Dawida Podsiadło. Zakładając, że artysta podejmie się wyzwania to, może być to bardzo ciekawy eksperyment, bo mimo, że  Podsiadło udzielał się w różnych utworach rapowych ( M.in u Sokoła, czy właśnie Taco) to jednak na co dzień zajmuje się innym gatunkiem muzycznym. Jak myślicie – szesnastka Dawida będzie śpiewana czy rapowana?


Dowiedz się więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/Taconafide

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.