Dawid Podsiadło przekłada koncerty stadionowe i wspomina Narodowy

Po zeszłorocznym ogłoszeniu nowych czerwcowych dat koncertów na Stadionach Dawida Podsiadło wierzyliśmy, że to lato będzie dużo bardziej łaskawsze niż to pierwsze w czasach pandemicznych. Niestety sytuacja wciąż nie pozwala spotkać się w tak licznym gronie pod sceną. Czy wrzesień 2021 jest bardziej realnym terminem?

Dawid Podsiadło z optymizmem patrzy na letnie miesiące i na zakończenie wakacji zaprasza na kolejny raz przełożone koncerty Stadionowe:

STADION GDAŃSK – 04.09
STADION WROCŁAW – 18.09
STADION ŚLĄSKI – 25.09

Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy. W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy.
(…)
Chcąc przypomnieć Wam atmosferę dużych wydarzeń, za którą tak wszyscy tęsknimy, przygotowaliśmy niepublikowane wykonanie utworu “No” zarejestrowane podczas pamiętnego koncertu na PGE Narodowym w 2019 roku.

Dawid Podsiadło (FB)

No osłodzenie tych wiadomości Dawid przesyła wspomnienie z wrześniowego koncertu na PGE Narodowym. W jednym z odcinków swojego podcastu, który współtworzy z Radkiem Kotarskim artysta odpowiadając na jedno z pytań od fanów, zapewnił, że cały materiał z tamtego koncertu nie zostanie wydany. Cieszmy się więc z małych rzeczy 🙂

Podziel się swoją opinią ;)