Dawid Tyszkowski zaprasza na wyjątkową trasę koncertową

Dawid Tyszkowski zapowiada wyjątkową, jesienną trasę koncertową. „Już raczej nie wróci tour” to aż 14 pełnych niespodzianek wydarzeń, na których oprócz materiału z albumu „Mój kot zaginął i już raczej nie wróci” będzie można usłyszeć letni projekt Dawida – nowe aranżacje utworów z „Akademii Pana Kleksa”.
 

Dawid Tyszkowski to uzdolniony artysta młodego pokolenia. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka, już od swoich pierwszych singli stał się objawieniem sceny alternatywnego popu w Polsce. W 2022 roku wydał swoją debiutancką EPkę „Nadal nie śpię“, nad którą produkcyjnie czuwał Patrick The Pan a dwa single promujące z albumu przebiły liczbę 5 milionów odtworzeń na Spotify. Artysta na swoim koncie ma również wyjątkowe duety – „Co i tak nadejdzie” ze Skubasem oraz „Nie całuj” z Julią Wieniawą i Kubą Karasiem. W listopadzie 2023 roku swoją premierę miało debiutanckie LP artysty – „Mój kot zaginął i już raczej nie wróci” (wyd. FONOBO Label), promowane przez wyprzedaną trasę „Mój kot zaginął Tour”. W 2024 artysta był nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop oraz do Odkryć Empiku.


Teraz, po sukcesie trasy wiosennej, podczas której Dawid Tyszkowski zagrał 8 koncertów przy pełnych salach, nadszedł czas na jesienną edycję! Tym razem artysta przygotował aż 14 pełnych niespodzianek wydarzeń. Oprócz utworów z albumu „Mój kot zaginął i już raczej nie wróci”, będzie można usłyszeć wyjątkowy materiał z letniego projektu Dawida – nowe, zaskakujące aranżacje piosenek z „Akademii Pana Kleksa”. Odświeżone przeboje zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych fanów. W trosce o wygodę i komfort słuchaczy koncerty będą siedzące, więc nie zabierajcie ze sobą krzeseł – będą czekały na Was na miejscu. Przygotujcie się na muzyczną podróż z Dawidem Tyszkowskim!


Harmonogram:

3.10 Wrocław – NFM

4.10 Dzierżoniów – Dzierżoniowski Ośrodek Kultury25.10 Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury

26.10 Katowice – Kinoteatr Rialto

9.11 Warszawa – Palladium

11.11 Dąbrowa Górnicza – Pałac Kultury Zagłębia

16.11 Barcin – Miejski Ośrodek Kultury

17.11 Bydgoszcz – Miejskie Centrum Kultury

28.11 Gdańsk – Stary Maneż

30.11 Olsztyn – Aula im. Anny Wasilewskiej

1.12 Białystok – Zmiana Klimatu

6.12 Opole – NCPP

7.12 Kluczbork – Kino Bajka

8.12 Poznań – Tama

Link do biletów: https://dawid.tix.to/juzraczejniewroci

Podziel się swoją opinią ;)