“Double Tap”- nowy singiel Wrony

Weronika Jasiówka, znana jako Wrona, to wokalistka, autorka tekstów oraz perkusistka pochodząca z Krakowa. Współzałożycielka rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym wystąpiła w IV edycji programu Must Be The Music docierając do półfinału. W 2015 roku nakładem wytwórni Sony Music Poland ukazała się debiutancka płyta „Yet We Have Hearts”, a dotychczas zespół zagrał ponad 200 koncertów w kraju i za granicą (głównie w Wielkiej Brytanii)

Solowa kariera Wrony rozpoczęła się na początku 2018 roku, w momencie wypuszczenia singla DIVIDE&CONQUER, który był efektem współpracy z duetem DJ-ów z Californii – LA RIOTS. Utwór został wydany za pośrednictwem Spinnin’ Records i osiągnął ponad 100 000 wyświetleń na YouTube.

5 listopada swoją premierę miał utwór “Double Tap“, który promuję debiutancki album Wrony -” Sen o smaku Lukrecji

Jak dodaje artystka: ” Utwór DOUBLE TAP traktuje głównie o toksyczności social media, nawiązuje do różnych aspektów, w których treści prawdziwe i autentyczne są nieatrakcyjne i nieciekawe. Odnosi się również do randomów z internetu, którzy myślą, że wszystko im się należy, a osoby po drugiej stronie mają być dla nich na wyciągnięcie ręki i dostępne 24/7. W internecie często zapominamy o tym, że mamy do czynienia z innymi żywymi i czującymi jednostkami.

Podziel się swoją opinią ;)