Dr Jekyll and Mr Hyde w ramach w ramach 15. Festiwalu Nauki, czyli muzycy zespołu Hunter pod ostrzałem pytań

Festiwal Nauki to czas, kiedy podejmowane są oryginalne tematy. Czasem zaskakujące, czasem kontrowersyjne. Takie właśnie będzie spotkanie z członkami zespołu Hunter, zespołu wykonującego muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu.


Dr Jeryll i Mr Hyde – czy profesor uczelni może występować w roli perkusisty zespołu metalowego?

Czy kariera muzyczna i naukowa może iść w parze? Czy zawsze można realizować swoje pasje, mimo pełnienia wysokich stanowisk? Czy poprzez muzykę można wyrażać swoje opinie? To tylko kanwa dyskusji, w której udział będą mogli wziąć uczestnicy tego wydarzenia festiwalowego.

W rozmowie będą uczestniczyć: Arkadiusz Letkiewicz – prof. zw. nauk społecznych, byłym Rektorem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz zastępcą Komendanta Głównego Policji, a obecnie profesorem Akademii WSB i perkusista zespołu Hunter oraz Pawłem Grzegorczykiem – założycielem, gitarzystą i wokalistą zespołu Hunter.

Na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 25 marca 2019 r. w godz. 12.00 – 13.30, zapraszamy nie tylko miłośników ciężkiej muzyki, ale także tych, dla których – z różnych względów – cenna będzie różowa o zachowaniu własnej tożsamości i potrzebie wyrażania uczuć w świecie, w którym rządzą stereotypy i utarte schematy.

Chcesz wziąć udział? Wypełnij formularz zgłoszeniowy >>


Zobacz więcej:

Hunter – Facebook

Festiwal Nauki – strona oficjalna