Drugi przystanek Lata z Radiem Festiwal – PUCK

Daria Zawiałow, Kasia Kowalska, Sławek Uniatowski, Chopin University Big Band, Kapela ze Wsi Warszawa i Warszawskie Combo Taneczne – taki skład artystów w jednym miejscu tylko na Lato z Radiem Festiwal 2019, które już dziś i jutro zagra w Pucku. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

W piątek 19 lipca na Stadionie Miejskim od godz. 20.00 wystąpią: Warszawskie Combo Taneczne Janka Młynarskiego oraz Kapela ze Wsi Warszawa, natomiast drugiego dnia, w sobotę 20 lipca od godz. 18.00 koncert rozpocznie Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy z gościnnym udziałem Sławka Uniatowskiego. Wspólnie wykonają utwory Zbigniewa Wodeckiego.

Zaśpiewam „Lubię wracać tam, gdzie byłem” w wersji bardziej tanecznej. W świetnych bigbandowych aranżacjach Piotra Kostrzewy wykonamy też „Nie ma jak Bacharach”, „Tylko ty”, a to utwór, który Zbyszek bardzo lubił. (Sławek Uniatowski).

Artystę usłyszeć będzie można także w solowym repertuarze – ten znakomity wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista zaśpiewa autorski materiał z płyty „Metamorphosis”, w tym takie hity jak „Każdemu wolno kochać”, czy „Honolulu”.

Będzie też specjalna muzyczna niespodzianka, więc zapraszam wszystkich do Pucka na „Lato z Radiem Festiwal”! Ma być piękna pogoda, ma świecić słoneczko! Nad morzem jest zawsze fajnie i do tego muzyka… spotkajmy się tam! (Uniatowski)

Sławek Uniatowski będzie też gościem Strefy Muzycznej na Zielonej Plaży w sobotę 20 lipca o godz. 12.30. Rozmowę z artystą poprowadzi dziennikarz radiowej czwórki Damian Sikorski.

Na Stadionie Miejskim w Pucku podczas Lato z Radiem Festiwal 2019 wystąpi także Kasia Kowalska, która od ponad 25 lat włada sceną rockową w Polsce. Artystka wykona zarówno utwory z najnowszej płyty “AYA” oraz dobrze znane przeboje. Wieczór zakończy gwiazda młodego pokolenia Daria Zawiałow, która już debiutancką płytą zawojowała polskie listy przebojów. Najnowsza płyta artystki “Helsinki” zdecydowanie umocniła pozycję wokalistki na rynku muzycznym.

Tradycyjnie już przez dwa festiwalowe dni na gości czekać będą atrakcje w Strefach: Muzycznej i Familijnej, które usytuowane są na Zielonej Plaży oraz w Strefie Relaksu na Plaży Puck, po drugiej stronie mola.

Dla tych, którzy nie mogą osobiście przyjechać do Pucka, Polskie Radio przygotowało relacje na żywo i video streamingi. Wszystkie koncerty można będzie oglądać na polskieradio.pl oraz latozradiem.pl, a także na facebookach poszczególnych anten i kanale youtube Polskiego Radia.

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/polskieradiolatozradiem

www: https://www.polskieradio.pl/411