Duet Kozyrska x Sieczak zapowiada debiutancki album

Duet Kozyrska x Sieczak z singlem „Jestem” zapowiadającym debiutancki album.

„Jestem” to pierwszy singiel, który zapowiada debiutancką płytę duetu Kozyrska x Sieczak. Artyści intensywnie pracowali przez cały 2020 rok. Połączono w nim organiczne melodyjne brzmienia z nutą alternatywy, nawiązując do ich inspiracji z przełomu lat ’90 i ’00.

Utwór stanowi konkretną zapowiedź, aczkolwiek muzycznie wcale nie wyczerpuje wszystkich motywów, które będzie można usłyszeć na albumie. Warstwa liryczna piosenki doskonale nakreślają, o czym będzie ta płyta: o spokoju, szczęściu i spełnieniu, zanurzeniu w teraźniejszości, zajrzeniu do własnego wnętrza, byciu tu i teraz oraz zachowaniu równowagi pomiędzy poszczególnymi sferami życia.

Duet Kozyrska x Sieczak o teledysku:

„Do singla nakręciliśmy teledysk z Mateuszem Białęckim w roli producenta, scenarzysty i reżysera. Po przeczytaniu scenariusza wiedzieliśmy już, że wyjdzie z tej współpracy coś wyjątkowego, a sama praca z Mateuszem na planie to oprócz przyjemności, także ciężka praca i wyzwanie. W klipie wystąpiły z nami zjawiskowe baletnice z Opery Bałtyckiej, nie zabrakło również symboliki i mistycyzmu, starego Cadillaca oraz nieznośnie zimnej, nadmorskiej pogody, która znakomicie zgrała się z klimatem teledysku. Zdjęcie kręciliśmy w naszym rodzinnym Trójmieście oraz na Kaszubach. Na planie współpracowaliśmy ze wspaniałą ekipą, która wraz z nami włożyła dużo serca oraz ogram pracy podczas realizacji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.