Dziedziniec Nowy Świat: Lanberry

Miniony weekend naszej redakcji minął niezwykle koncertowo! Po Nosowskiej w Łodzi przyszedł czas na Lanberry w Warszawie.

Tego lata stołeczny adres Nowy Świat 6/12 to weekendowe centrum koncertowe. W dzień poważne instytucje, restauracje i urzędy, a w letnie weekendy siedziba koncertów w ramach projektu „Dziedziniec Nowy Świat”.

Tego wieczora publiczność rozgrzewał Patryk Skoczyński – młody i utalentowany wokalista, który doskonale radzi sobie w swoim repertuarze, a także w coverach takich gwiazd, jak Zalewski, czy Ed Sheeran.

Fot. Karolina Filarczyk


Gwiazdą wieczoru była niesamowita Lanberry – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Wokalistka podczas występu zaprezentowała znane przeboje i utwory z nowej płyty w wersjach, które dobrze znacie, a także w nowych aranżacjach.

„Piątek”, ” Mirabelki”, „Ostatni most”, czy „Plan awaryjny”, to tylko fragment listy utworów zagranych na koncercie. Niewątpliwym smaczkiem wydarzenia był wykon piosenki „Ramię w ramię” duetu Kayah i Viki Gabor, której Lanberry jest współtwórczynią.

Fot. Karolina Filarczyk

Więcej zdjęć na profilu autorki: Karolina Filarczyk Muzykoholicznie – Lanberry / Patryk Skoczyński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.