Edison Festival: Mrozu dołącza do line – up’u najlepszej podpoznańskiej domówki

Lato, jezioro, zielona trawa i niesamowity klimat jaki tworzy ekipa festiwalu Edison sprawiają, że jest to impreza, która na stałe wpisała się w letnie kalendarze fanów polskiej muzyki. Przez lata formuła wydarzenia zwiększyła się o drugą scenę, więcej stref relaksu i chillu, wciąż pozostając niewielkim festiwalem przypominającym właśnie “domówkę”.

Tegoroczna edycja to creme de La creme tego co ostatnio dzieje się na polskim rynku muzycznym. Przede wszystkim top od the top, czyli Mrozu, który w zeszłym roku koncertowo rozbił bank Fryderyków i razem z teamem Męskiego Grania stworzył hit ubiegłego lata “Super moce”. Dla równowagi żeńska reprezentacja to najpopularniejsza Dziewczyna Pop, czyli jedyna w swoim rodzaju Daria Zawiałow!

Spokojniejsze muzyczne uniesienia zaserwuje Dawid Tyszkowski, który właśnie wydał swój pierwszy długogrający album i ma już na swoim koncie kilka wyprzedanych koncertów. Na tej debiutanckiej drodze jest również Kathie, laureatka Odkryć Empiku 2023, która delikatnie porywa słuchacz do swojego świata, którego nie chce się potem opuszczać.

W pierwszy weekend lipca, na dwóch scenach w podpoznańskim Baranowie, zagrają legendy polskiej muzyki oraz autorzy i autorki przebojów ostatnich miesięcy. Mrozu, Daria Zawiałow, Edyta Bartosiewicz, Natalia Przybysz, Natalia Szroeder, Dawid Tyszkowski, Kathia i Maks Łapiński to już potwierdzone gwiazdy festiwalu, który odbędzie się w dniach od 5 do 6 lipca.

Harmonogram koncertów:
5.07.2024 – Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Natalia Przybysz, Dawid Tyszkowski, Maks Łapiński
6.07.2024 – Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Kathia

🎫 Regular Tickets
Karnet dwudniowy normalny: 249,00 zł / ulgowy: 125,00 zł
Bilet jednodniowy normalny 169,00 zł / ulgowy 85,00 zł
➡ http://www.eventim.pl/noapp/event/17459232/?affiliate=GTP
Bilety dostępne do 20.06.2024 (g. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów.

Podziel się swoją opinią ;)