Ewa Farna mówi „No Nie”! Sprawdź najnowszy przewrotny klip i utwór artystki

Oryginalny klip w symboliczny sposób pokazuje nasze wyzwania i problemy – nadmierną konsumpcję, przebodźcowanie informacjami, uzależnienie od zewnętrznego oceniania nas, presję na bycie idealnym.

Uważam, że często bardziej definiują nas rzeczy, propozycje, zachowania, którym mówimy nie, niż te z którymi się zgadzamy. To, czego nie wybieramy, jest często niewidoczne, a tyle o nas świadczy. Nauczyć się mówić “nie” jest ogromnie ważne, by nasze “tak” mogło faktycznie coś znaczyć. Myślę, że to też ważne dla naszej równowagi psychicznej i dla umiejętności pozostania autentycznym.

Ewa farna

Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa było „Ciało”, poruszające tematykę ciałopozytywności. Utwór został znakomicie przyjęty przez słuchaczy, a klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, na nowo prowokując dyskusję o tak istotnym zagadnieniu. „No Nie” to kolejny statement Ewy Farnej, dotykający nie mniej ważnego zagadnienia – postawienia siebie na pierwszym miejscu. Utwór powstał w czesko-polsko-szwajcarskim teamie
– z Tomem Oehlerem, Marcelem Prochazkou i Karolem Wróblewskim.

W teledysku w artystyczny sposób pokazane są nasze uwikłania – czy damy im kres, jest teraz naszym wyborem. Pojawiam się między innymi w roli Ewy z raju, która tym razem mówi nie pokusie, złu. To jest symbolem tego przesłania.

ewa farna

Podziel się swoją opinią ;)