Fanowski klip do piosenki „Rampage” Vito Bambino

Pierwszy solowy album „Poczekalnia” Vito Bambino ukaże się we wrześniu, jednak już dziś dostaliśmy od fanów muzyka KOLEJNY dowód oddania i wsparcia! Jest to drugi fanowski teledysk do piosenki promującej wydawnictwo „Rampage”.

„Rampage” czyli stan absolutnego szału. Ale takiego dla drugiej osoby. Takiego który pompuję adrenalinę, umożliwia i uzasadnia WSZYSTKO. Na oryginalny teledysk utworu składają się ujęcia pochodzące z filmu „Fucking Berlin” w którym Vito miał przyjemność wystąpić u boku bardzo zdolnej aktorki Svenja Jung. Reżyserem filmu jest Florian Gottschick.


Na „Poczekalni” Vito Bambino zawarł piosenki, które odbijają ten okres jego życia. Czasy, gdy powstawał album „Kawalerka” Bitaminy. Kiedy młodość jeszcze ostatecznie nie wywietrzała z głowy, podobnie pragnienie wolności, ale trzeba już się zmierzyć z zadaniami dorosłych, jak wizyty w urzędach, czy odpowiadanie na urzędowe pisma. Dorosłość w końcu nadchodzi w pełnym wymiarze. Przygody z dzieciństwa i lat młodości stają się przyjemnymi wspomnieniami, część przyjaciół znika z bliskiego kręgu. Mamy wciąż niezrealizowane marzenia, ale i coraz więcej obowiązków. Czy więc musimy rezygnować?

Vito Bambino i jego „Poczekalnia” są dowodem na to, że odpowiedź na to pytanie może być negatywna. Bo życie czasami niespodziewanie podsuwa nowe możliwości, które warto wykorzystać. Artysta został wywołany przez życie do odpowiedzi i udzielił jej w postaci prawdziwych, szczerych piosenek o tym, co ważne. Miłości, przyjaźni, radości i innych.


Zajrzyj po więcej:

www: https://vitobambino.com/vito-bambino#product-id:36

Instagram: https://www.instagram.com/poczekalnia_vito/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.