FEST FESTIVAL: dotychaczsowy line – up już zwala z nóg

Przed nami druga edycja chorzowskiego festiwalu FEST FESTIVAL. Nie sposób przejść obojętnie obok tak imponującego line – up’u, który wciąż nie jest zamknięty. Koncertowe deski scen dzielić będą wielkie gwiazdy muzyczne z zagranicy oraz nasi wspaniali artyści z Polski.

Druga edycja FEST Festivalu odbędzie się 13 – 15 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Muzyczne święto rozpocznie się w czwartek 13 sierpnia i będzie trwało do końca weekendu. Na Śląsku powstanie prawdziwe festiwalowe miasteczko, w którym goście będą mogli bawić się i spędzać czas z przyjaciółmi, nie opuszczając terenu festiwalu. Naszym celem jest pokazanie, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi.


Wśród pierwszych ogłoszeń muzycznych znalazły się nazwiska takich muzyków jak:

James Bay po raz pierwszy w Polsce w formule festiwalowej jako headliner, a obok niego Sigrid, Nothing But Thieves, Denzel Curry i Left Boy.

This slideshow requires JavaScript.

Organizatorzy ogłaszając pozostałych artystów również nie zawiedli! Wczoraj oprócz zagranicznych artystów poznaliśmy również polskich muzyków:

Mark Ronson, Taco Hemingway, Daughter, SOHN, Sonbird, Alice Glass, MATA

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/festfestivalpl/

Instagram: https://www.instagram.com/fest_festival/

www: https://www.festfestival.pl/