FEVER premiera okładki singla “Obey”, zapowiadającego debiutancką płytę.

Młodzi muzycy ze Stalowej Woli właśnie przygotowali singiel do debiutanckiej płyty nad którą trwają prace a która ukaże się najpewniej w roku 2019. Według opinii jednego z redaktorów magazynu “Teraz Rock” grupa FEVER to duża nadzieja polskiego rocka. Słowa te ukazały się dopiero co, bo we wrześniowym numerze opiniotwórczego pisma.

Singiel zatytułowany “Obey” zawiera dwa prezentacyjne utwory formacji, tytułowy oraz utwór pt.”Confused”, które to m.in. stały się przyczynkiem do pojawienia się takiej właśnie opinii o zespole:

“Gitara ostrzy, klawisze łagodzą i uprzestrzenianiają.Niby nic nowego, a w tym wydaniu odrazu zaciekawia.Bo jeszcze głos mocny a sekcja czujna. Bo jest ” to coś” nie wszystkim dane. Duża nadzieja polskiego rocka “ (red.Paweł Brzykcy – TR).

Premiera samego singla odbędzie się już w październiku, a teraz prezentujemy z przyjemnością okładkę autorstwa znakomitego grafika rozpoznawalnego już w branży Piotra Szafrańca z Szataniec.pl. Nagrań na singiel “Obey” grupa FEVER dokonała w częstochowskim MP studio Mariusza Piętki, jednego z najlepszych realizatorów w Polsce. Niedługo rozpoczną się tam także nagrania na pełnoprawny krążek zespołu. Jeszcze Was zaprosimy do sięgnięcia po materiał grupy FEVER, a dziś zapraszamy do wglądu okładki. O premierze singla poinformujemy już wkrótce.


Zajrzyj po więcej:

Facebook

Podziel się swoją opinią ;)