Gala Bestsellery Empiku 2021 – nagrody specjalne

Już 15. lutego poznamy najlepszych z najlepszych, czyli laureatów Bestsellerów Empiku w kategoriach takich jak min. muzyka, literatura, streaming czy odkrycie Empika. Wieczór uświetnią występy czołowych polskich artystów – nie zabraknie więc Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow czy sanah. Wydarzenie będzie można śledzić podczas transmisji online.

Nagroda Publiczności

Po raz pierwszy zostanie przyznana NAGRODA PUBLICZNOŚCI – na podstawie dodatkowego głosowania w aplikacji mobilnej.

Spośród wszystkich nominowanych należy wybrać jednego zwycięzcę – Top Topów, Bestsellera Bestsellerów. Każdy może oddać w sumie 12 głosów. Warto uzasadnić swój wybór, bo do wygrania jest ekscytujący dzień na planie wielkiej produkcji TV w towarzystwie największych gwiazd! Od prób do samej gali live 15 lutego!

Głosowanie trwa od 1 do 10 lutego 2022 roku


Objawienie Empiku

Objawienia ubiegłego roku – młodzi, zdolni twórcy, którzy w odważny i oryginalny sposób realizują swoje artystyczne wizje, zmieniające optykę patrzenia na świat i wyznaczające możliwe kierunki rozwoju rodzimej kultury. Nagroda przyznawana przez eksperckie Jury promuje tych artystów i poszerza grono ich odbiorców.
Partnerem Odkryć Empiku 2021 jest TikTok.

Nominowanych i laureatów nagrody Odkrycie Empiku wskazuje w każdej z kategorii pięcioosobowe Jury. Zasiadają w nim krytycy, dziennikarze, uznani artyści oraz twórcy wyróżnieni Odkryciem Empiku w poprzednich edycjach. W gronie ekspertów są również znawcy literatury, muzyki i filmu z Empiku.

Podziel się swoją opinią ;)