Gorąca nowość tej jesieni! Andy Dust feat. Mougleta & Cyril M. – “Lucky You”

Andy Dust a dokładnie Adrian Kaczyński, jest w środowisku muzyki elektronicznej obecnie jednym z najbardziej popularnych polskich producentów na świecie

Kompozytor, DJ i autor tekstów. Współpracował z artystami z całego świata, takimi jak INNA, Martin Jensen, VINAI, MOWE, LIZOT, Arem Ozguc, Arman Aydin, Kush Kush, Holly Molly, Tribbs, Sam Gray, Chris Crone, Lucas Estrada, Tiscore, ZHIKO, Philip Strand i wielu innych. Członek duetu VAMERO, który założył w 2015 roku wraz z niemieckim DJ-em VICERO. Pod tym pseudonimem stworzył wiele przebojów, w tym najpopularniejszy “Rise Up” nagrany z włoskim duetem VINAI. Utwór osiągnął ponad 200 milionów streamów na Spotify, a także pokrył się złotem m.in. w Niemczech, Holandii i Norwegii, a w Polsce 4-krotną platyną!

Niedawno Andy przeprowadził się do Polski i rusza z solową karierą zapraszając do współpracy świetnych songwriterów i wokalistów. Mougleta to wokalistka urodzona w Kanadzie, która gościła już na krajowych antenach radiowych w wielu utworach m.in. z Robin Schulz, Afrojack, Topic, Chico Rose, twocolors. Teraz do współpracy zaprosił ją Andy Dust.

„Kolaboracja między mną, Mougletą i Cyrylem zawiązywała się krok po kroku.  Mój dobry znajomy i zarazem założyciel jednej ze szwedzkich wytwórni, napisal do mnie, że jeden z jego artystów ma świetny pomysł na utwór, ale potrzebuje pomocy, aby to wyprodukować i dograć linie wokali na refren. Tak poznałem się z Cyrylem a jego dobrą przyjaciółką okazała się znana mi wcześniej z muzycznych produkcji Mougleta. Co ciekawe, okazało się, że poznaliśmy się wcześniej w Berlinie na songwriting campie. Utwór był częściowo realizowany w Dubaju a częściowo w Polsce, gdzie zdecydowałem się wrócić po latach emigracji. Inspirowały nas kolorowe lata 90-te i mamy nadzieję, że utwór będzie hulał po tanecznych parkietach tej jesieni!”

Podziel się swoją opinią ;)