Gorgonzolla serwuje ‘Konsumpcję’ Oto pierwszy singiel z drugiego albumu

Po trzech latach od premiery debiutanckiego albumu ‘Eksploatowani‘, zespół Gorgonzolla powraca z nowym singlem. Do sieci trafił tytułowy utwór z albumu ‘Konsumpcja’, do którego powstał wymowny klip.

Po trzech latach od premiery debiutanckiego albumu ‘Eksploatowani’, zespół Gorgonzolla powraca z singlem zapowiadającym drugi album. Po świetnie przyjętym debiucie, koncertach w całym kraju i ciepłym przyjęciu na 22. Przystanku Woodstock, pora na drugi album.

Krążek pod tytułem Konsumpcja, jest promowany tytułowym singlem, do którego powstał dosyć wymowny klip. Obraz został stworzony z Aleksandrem Ikaniewiczem, który ma na swoim koncie współpracę między innymi z takimi artystami jak: Vesania, Hunter, Nergal, Darmozjady! czy Bracia Figo Fagot

Jak mówi zespół:

Współpraca z Olkiem to czysta przyjemność. Momentalnie zaczęliśmy nadawać na tych samych falach, dzięki czemu mogliśmy stworzyć klip, który w wymowny sposób porusza temat tytułowej ‘Konsumpcji’. Obraz nawiązuje też do wszystkich programów talent-show, gdzie zespół jest od samego wejścia rozpatrywany jako produkt, który trzeba ładnie opakować i szybko sprzedać. Olek wczuł się mocno w klimat i dzięki temu możemy się cieszyć z zadowalających efektów.

Na albumie ‘Konsumpcja’ znajdzie się 12 premierowych kompozycji, w tym jedna z gościem specjalnym: Zenkiem Kupatasą z zespołu Kabanos. Tak zespół mówi o tej współpracy:

Zenek musiał pojawić się na naszym albumie. Z Kabanosem pojechaliśmy grać koncerty po premierze ‘Eksploatowanych’ i dużo się dzięki temu nauczyliśmy. Do tego Zenek zawsze nas wspierał w działaniach. Gdy wysłaliśmy mu numer ‘Ludzie Idealni’, odpisał bez wahania: ‘Wchodzę w to!’.

Gorgonzolla pojawi się również na Pol’and’Rock Featival 2019, zespół będzie można zobaczyć na Wiewiórstocku. Premiera albumu ‘Konsumpcja’ zaplanowana została na 19 października 2019 w warszawskim klubie Potok.