Hubert Jabłoński powraca z nowym materiałem

Po dwóch latach przerwy Hubert Jabłoński, muzyk kolaborujący z agencją One Aim i znany z formacji NEO, powraca na scenę. Wokalista pracujący obecnie nad nowym materiałem zaprezentował właśnie dwa covery: „There’s Nothing Holding Me Back” oraz „Satelity”. Utwory są już dostępne we wszystkich serwisach streamingowych. 


Hubert zaczynał swoją karierę w zespole NEO i nagrał z nim płytę wydaną przez wytwórnię Warner Music Poland. W 2017 roku opublikował swój pierwszy solowy singiel, „Razem możemy”. Najnowsze covery są zapowiedzią materiału, który ukaże się już niebawem.


Razem z moim producentem Piotrem zdecydowaliśmy się na stworzenie dwóch wersji popularnych utworów Michała Sobierajskiego i Shawna Mendesa. Wybraliśmy materiał tych dwóch artystów, ponieważ reprezentują nieco łagodniejsze oblicze tego, co będzie można usłyszeć na mojej debiutanckiej płycie – mówi Hubert Jabłoński.


Podczas pracy nad singlami Jabłoński współdziałał z najlepszymi muzykami, w tym z jednym z najlepszych instrumentalistów w Polsce. Dzięki tak silnemu wsparciu w jego kolejnych utworach słuchacze będą mogli zauważyć nie tylko rozwój wokalny, ale też spojrzeć oczami Huberta na świat otaczający go podczas procesu tworzenia.


Płyta będzie moją wewnętrzną opowieścią i wierzę w to, że wielu z Was odnajdzie w niej coś dla siebie – dodaje.


Datę premiery singla oraz debiutanckiej płyty poznamy niebawem. Tutaj znajdziecie zaś listę serwisów, na których dostępne są covery: „Satelity” i „There’s Nothing Holding Me Back”.


zajrzyj po więcej:

Hubert Jabłoński na Facebooku