Jacko Brango i JAMAL w elektryzującym teledysku “Endorfiny”

Po zimowej przerwie Jacko Brango wraca z nowym numerem napisanym i nagranym w wyjątkowej kolaboracji.

Wspólnie z Tomaszem “Miodem” Mioduszewskim, liderem grupy JAMAL, napisali romantyczną opowieść o hormonach szczęścia.

Tekst piosenki, nasycony emocjami i szczerością, odzwierciedla doświadczenia życiowe artystów, podkreślając złożoność uczucia miłości wobec wszelkich trudności i wyzwań.

W “Endorfinach”, Jacko Brango i Jamal wplatają poetyckie linie, które prowadzą słuchacza przez refleksyjną podróż o poznawaniu samego siebie, pokonywaniu przeszkód oraz o radości, jaką niesie miłość.

“Żadna relacja nie jest usłana tylko i wyłącznie płatkami róż. Między tym, co piękne pojawia się też gorzkie i cierpkie. Mam nadzieję, że w tej lekkiej i nieco żartobliwej piosence wyraźnie zawarliśmy przekaz, że prawdziwa miłość przełknie wszystko co złe, by ratować to co piękne. Dobrze, że chemia organizmu nam w tym pomaga.” – tłumaczy Jacko Brango.

“Endorfiny” to hipisowska piosenka i w takiej też vintage’owej stylistyce została osadzona. Utwór oparty o dynamiczny beat perkusyjny i rozedrgane gitary adekwatnie do tekstu przeprowadzają nas przez wiele emocji.

Jacko Brango to autorski projekt Szymona Paduszyńskiego – wrocławskiego muzyka znanego m.in. z zespołu Krzysztofa Zalewskiego czy Darii Zawiałow. Mieszanka pasji do muzyki i emocji, które musiały wyjść poza ciało. Znakomite single „Ugryzę” oraz „Rozumy” sprawiły, że miesięcznik Teraz Rock uznał go za jedną z Nadziei Roku 2023 roku. Gdyby sam miał się podsumować trzema słowami byłyby to „gitary, piosenki, oldschool”.

Podziel się swoją opinią ;)