Jann prezentuje nowy singiel. Posłuchajcie utworu „Smile”

Jann – niezwykle utalentowany artysta, który zadebiutował w projekcie FONOBO Label – Pitcher, zaskakuje przebojowym numerem „Smile”! Do tej pory można było go usłyszeć jedynie w subtelnych i pełnych emocji piosenkach, którymi zdobył serca setek tysięcy słuchaczy. Tym razem robi niespodziankę i wypuszcza energiczny singiel, który od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Jann zadebiutował rok temu w akcji FONOBO Pitcher singlem “Do you wanna come oover?”, którym podbił serwisy streamingowe i zyskał setki tysięcy fanów – zarówno w kraju, jak i za granicą. Po sukcesie wydawnictwa, kontynuuje współpracę z wytwórnią FONOBO Label i i pracuje nad debiutancką EP-ką, której spodziewać się możemy już w tym roku.

Tym razem, młody artysta dzieli się ze słuchaczami utworem “Smile”, który znacznie różni się od jego dotychczasowych numerów. Kawałek pełen jest młodzieńczej energii i buntu. Mocne brzmienie i wpadający w ucho tekst to mieszanka, która doskonale sprawdzi się podczas występów na żywo oraz na wszystkich imprezowych playlistach! Utwór powstał we współpracy z producentem Kubą Krupskim, a za jego miks oraz master odpowiadają Mateusz Hulbój (miks) oraz Magda Piotrowska Hear Candy (master). Jak informuje artysta, numeru “Smile” nie znajdziemy na nadchodzącej wielkimi krokami debiutanckiej EP-ce Janna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.