Joanna Cholewa powraca z solowym projektem.

PiNuta to solowy projekt Joanny Cholewy, znanej szerzej ze współpracy z zespołem Girls on Fire, który w 2013 roku zasłynął w programie X Factor (finalistki), a w 2018 r. wygrał Debiuty w Opolu piosenką “Siła Kobiet”.

Obecnie Joanna jako PiNuta koncertuje z własnym projektem. Zapraszając w muzyczną podróż, odsłaniając różne oblicza kobiecości, zaprezentuje wiele fantastycznych utworów. Jako, że kobieta zmienną jest, będzie lirycznie, sensualnie, ekspresyjnie i tajemniczo w odcieniach jazzu, soulu oraz r’n‘b’.

https://i0.wp.com/vertigojazz.pl/wp-content/uploads/2022/03/b4887cdb-42c2-4eb6-b8ac-f0378b3757cc.jpg?w=1200&ssl=1
Zapraszamy na koncert,w ktorym zabrzmi kilka całkiem nowych, premierowych, autorskich piosenek PiNuty

Bilety: https://vertigojazz.pl/pl/jazz/vertigo-presents-pinuta-by-joanna-cholewa__trashed


PiNuta (Joanna Cholewa) – z wykształcenia pedagog, z zamiłowania wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. Laureatka festiwali i konkursów wokalnych, uczestniczka wielu koncertów i produkcji telewizyjnych. Związana z wrocławskim zespołem Girls on Fire, wraz z którym w 2018 roku zdobyły “Karolinkę”- główną nagrodę na Festiwalu w Opolu za utwór “Siła Kobiet”, są także finalistkami programu X Factor. Przez kilka lat była związana z wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol, a także z Przeglądem Piosenki Aktorskiej. Obecnie pracuje nad autorskim solowym materiałem, który tworzą wraz z Tomaszem Baselem- pianistą, kompozytorem, absolwentem Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, mającym na swoim koncie wiele projektów, kompozycji, teledysków i realizacji telewizyjnych. Pracuje zarówno jako muzyk sesyjny jak również producent w BaselStudio.

Podziel się swoją opinią ;)