Jola Tubielewicz jako „Czarna wdowa”

Jola Tubielewicz jako „Czarna wdowa”

26.11.2021 w serwisach streamingowych pojawił się pierwszy singiel Joli Tubielewicz. „Czarna wdowa” to nowa rockowa propozycja, tym razem w wydaniu kobiecym.

Utwór nawiązuje stylistycznie do klimatów blues-rockowych, które są artystce szczególnie bliskie. Tytułowa „Czarna wdowa” to opowieść o kobiecie owładniętej szaleńczą obsesją na punkcie mężczyzny, dla której obiekt westchnień staje się jedynym celem i sensem. Bohaterka żyje w świecie swoich fantazji i urojeń. Niestety w rzeczywistości fascynacja ta pozostaje nieodwzajemniona, co niesie ze sobą frustrację oraz rozczarowanie. Do uczucia nie da się nikogo zmusić. Cytując klasyka : „Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz”.

„Czarna wdowa” podobnie jak reszta piosenek na nadchodzącej płycie została nagrana w studio „Maska”. Producentem muzycznym i autorem kompozycji jest wszystkim świetnie znany polski muzyk.  Kim jest, dowiemy się przy kolejnych odsłonach płyty. Realizatorsko nad nagraniami czuwał Michał Mielnik. Tekst do utworu napisała Marianna Skorupowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.