Kasia Moś feat. Magda Adamiak – duet podszyty niebem we wspólnym utworze

“Wait” mówi o uczuciach, do których czasami trudno jest się przyznać, których często nie jesteśmy w stanie zrozumieć. To opowieść o wewnętrznej walce. Sporze racjonalności z prawdą, namiętności z konsekwencjami, serca z rozumem. Wreszcie, o prawie do popełniania błędów.  Od najmłodszych lat, że wszystkich stron jest nam „wmawiana” idylliczna miłość, pytanie tylko czy takowa w ogóle istnieje…

Takie historie tworzą stereotypy. Stereotypowe podejście do życia nie jest nieprawdziwe, tylko niekompletne. Każda historia ma swój niepowtarzalny kształt.

Nie pozwólmy, aby zewnętrzne poglądy kogokolwiek deprecjonowały naszą opowieść.  To powinno dotyczyć wszystkich aspektów życia. Nie ma jednego słusznego wzorca zachowań. I na pewno nie ma przypadkowych ludzi i uczuć.

Naszą wspólną siostrzaną pasją jest muzyka, ogromnym marzeniem nas obu było wspólne muzykowanie. Obiecywałyśmy sobie, że wydamy coś razem.

Zaczęło się od bardzo niecenzuralnych piosenek, od muzycznych żartów, które niewykluczone na „starość” pokażemy światu. A skończyło na utworze „poważnym” i pięknym. Wszystko we wszechświecie ma swój czas i miejsce i to jest właśnie ten czas. Warto było tyle czekać.

Kasia Moś

Podziel się swoją opinią ;)