“Katherine is innocent”- muzyczna nowość od LASS.

“Katherine is innocent” to najnowszy singiel od LASS. Jest to drugą zapowiedź autorskiej płyty wokalistki.

LASS – pod tym pseudonimem kryje się artystka Kasia Klimczyk, polska piosenkarka, kompozytorka i producentka łącząca kobiecą wrażliwość z nowoczesnymi narzędziami muzyki elektronicznej. Zagrała kilkadziesiąt koncertów w Polsce, Nowym Jorku, Korei Południowej, Holandii, na Litwie i Słowacji, pojawiając się również na muzycznych festiwalach (Zandari Festa 잔다리페스타, Pohoda FestivalSoundrive FestivalLOFTAS, Jeju World Music Oreum FestivalSpring Break Festival).

Pod jej uśmiechem kryje się serce zabójcy. Ona jest dobra do czasu, nie wykorzystuj tego. W życiu jest tak, że wygrywasz albo się uczysz. Nie ma powodu by kogokolwiek winić. Niech palące się mosty rozświetlą drogę a kiedy stracisz grunt będziesz modlił się do swojego Boga.  Ona widziała w nim światło, widziała jak płonął, ale on był ognioodporny, on był niezniszczalny. 

W teledysku KATHERINE IS INNOCENT LASS prowadzi przejmujący taneczny monolog, wyrzuconej przez morze kobiety, która w finałowych scenach płonie jak niebo. Jest to kolejny teledysk, w którym LASS pokazuje emocje używając do tego tańca.

Podziel się swoją opinią ;)