Kolejna porcja wzruszeń od Dawida Tyszkowskiego! Artysta dzieli się nowym singlem i zapowiada debiutancki album

Dawid Tyszkowski nie przestaje zachwycać! Zadebiutował w połowie zeszłego roku doskonale przyjętą EPkę “Nadal nie śpię”, a za niespełna miesiąc wypuszcza swój pierwszy album długogrający. Płyta ukaże się nakładem FONOBO Label już 17.11, a promuje ją najnowszy singiel artysty – wzruszająca piosenka “Wiem, że ci ciężko”.

Dawid Tyszkowski dzieli się kolejnym wzruszającym singlem. Artysta wypuścił właśnie numer “Wiem, że ci ciężko”. którym zapowiada swoją debiutancką płytę. Jak sam przyznaje, nowy utwór to coś, czego on sam potrzebował.

Chciałem napisać coś, co przykryje słuchającego kołdrą i zaparzy mu herbatę w jesienny wieczór po całym dniu pracy. To mój sposób na uspokojenie się i moje bezpieczne miejsce – komentuje Dawid. Marzy mi się, żeby słuchacze również odbierali ten utwór w taki sposób 

Dawid Tyszkowski w utworze doskonale łączy świeże i pełne emocji brzmienie z chwytającą za serce warstwą tekstową. “Wiem, że ci ciężko” to kolejny efekt współpracy z Patrickiem The Panem, który odpowiedzialny jest za produkcję numeru. W nagraniach piosenki udział wziął również Piotr Wykurz (Ars Latrans, Clock Machine), który dograł partie perkusyjne. 

“Wiem, że ci ciężko” to kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty artysty, która ukaże się już w listopadzie. Nowy materiał to historia o tęsknocie, miłości, dzieciństwie i rodzinie. Album w przedsprzedaży będzie można zamówić już od poniedziałku w sklepie FONOBO Label.

PREORDER Dawid Tyszkowski – Mój kot zaginął i już raczej nie wróci

Debiutancki album długogrający Dawida Tyszkowskiego to historia o tęsknocie, miłości, dzieciństwie, rodzinie, a także o nas samych. Nowy materiał to połączenie świeżego i pełnego emocji brzmienia z chwytliwymi melodiami i poruszającymi tekstami. Jak sam artysta przyznaje, “Mój kot zaginął i już raczej nie wróci” to największy i najbardziej złożony projekt, który przyszlo mu stworzyć. Kolejny raz do współpracy zaprosił Patricka The Pana, który odpowiadał również za produkcję jego pierwszej EPki.

Tracklista:

1. Smutne dziecko
2. Chłopaki
3. Nie poznaję cię
4. Pusto
5. Kiedy wrócisz
6. Nie bądź zła
7. Wiem, że ci ciężko
8. Boję się, że znalazłem
9. Mój kot zaginął

Podziel się swoją opinią ;)