Kryształowa “Pani Jeziora” – nowy singiel Swiernalisa i Kmieciaka już w sieci

Kryształy, czyli Paweł Swiernalis i Michał Kmieciak świętują właśnie premierę swojego drugiego singla. Tym razem poszerzyli skład, bo do Pani Jeziora zaprosili wokalistkę i songwriterkę ptakovą. 

Pani Jeziora jest nacechowana wieloma symbolami. Jak mówią twórcy: Lubimy metafory, legendy i to co niewyjaśnione. W przypadku Pani Jeziora zainspirowaliśmy się postacią z legend arturiańskich, które powiązane są nieco z naszą mitologią słowiańską. To Pani Jeziora obdarowuje nas tym, co bez niej niedostępne, jest powierniczką tajemnic i emocji, których na co dzień nie potrafimy doświadczyć sami. Jest naszym źródłem westchnień i obietnicą tego co jeszcze nieodkryte.

Mimo tego naszpikowania legendą i mitologią, Kryształy są ciągle taneczne i przebojowe. Nadal zmierzamy w kierunku Indie Dance, czy Indie Popu z zaznaczeniem jednak, że stylistykę traktujemy jako narzędzie, a nie cel – nie zamykamy się w jednym gatunku. Zależy nam wciąż na muzyce tanecznej z istotnym ładunkiem emocjonalnym, połączeniem jakościowej treści i brzmień z dobrą zabawą – tak podsumowują drogę, którą obrali.

Niespodzianką, ale też trafnym wyborem (o czym już możecie się przekonać) było zaproszenie do Pani Jeziora ptakovej. 

Gdy tylko zrobiliśmy ten numer od razu wiedzieliśmy, że prosi się o ten duet. Z Natalią lubimy się od dawna i jesteśmy fanami jej pięknego głosu,  podejrzewaliśmy też, że odnajdzie się w tym klimacie.  Nie myliliśmy się –  wpasowała się idealnie uzupełniając kawałek charakterystycznymi harmoniami i wokalizami. Mocno przerosła nasze oczekiwania wnosząc dużo pięknych emocji w swoim głosie – taka Paweł i Michał niejako oceniają tę współpracę.

Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, powstał również do niego, mocno pasujący klimatem, teledysk.

Podziel się swoją opinią ;)