Leepeck prezentuje nowy singiel – Marsjanie

Leepeck powraca z nową porcją muzyki. Marsjanie to singiel będący zapowiedzią jego drugiej płyty, która swoją premierę ma już za kilka tygodni.

Piotr Lipka znany pod pseudonimem Leepeck jest wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem. Swoją karierę muzyczną zaczął bardzo wcześnie, bo już w liceum. Zespół Bohema, do którego należał, wydał dwa albumu Bohema (2003) i Santi Subito (2006). W 2017 roku Piotr Lipka zadebiutował jako solista, wydając płytę Borderline. Jego najnowszy album Na mnie już czas swoją premierę ma 10 września.

Nowy singiel

Do współpracy przy piosence Marsjanie Leepeck zaprosił Wojtka Mazolewskiego – basistę i kompozytora będącego liderem zespołów Pink Freud, Bassisters Orchestra, Wojtek Mazolewski Quintet, Freeyo.

Marsjanie to utwór, który skłania do refleksji nad ludzką egzystencją. Leepeck w swojej najnowszej piosence wyraża chęć ucieczki z naszej planety. Zauważa, że życie na Ziemi jest dalekie od ideału. Artysta Na swoim Facebooku zapowiadając premierę utworu, podzielił się ze swoimi odbiorcami pytaniami, które kierowały nim podczas tworzenia Marsjanie.

„Często myślę o tym jaki czeka nas los. Nas. Ziemian. I o tym, że chciałbym stąd uciec. Dokąd zmierzamy? Dlaczego nie potrafimy się porozumieć? Skąd tyle nienawiści, chciwości i hipokryzji? Tyle głupoty. Czy możemy uciec sami przed sobą? Może tacy po prostu jesteśmy? Nie wiem, ale wiem, że jest w nas też piękno, miłość i ta chwila, która wszystko zmienia. I może ktoś, kiedyś popatrzy na nas jakimi byliśmy i powie, że to wszystko miało sens…”

Leepeck

Podziel się swoją opinią ;)